پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21627 20 شهریور 1395 ساعت [ 13:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: احترام خاصی برای مورینیو قائلم

سرمربی اسپانیایی من‌سیتی تأکید کرد مشکلی با ژوزه مورینیو نداشته و ندارد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که (شنبه) منچسترسیتی را در سخت‌ترین آزمونش از زمان بر عهده گرفتن هدایت این مقابل منچستریونایتد خواهد داشت، با حضور در کنفرانس خبری عصر امروزش در مورد رقابتی که با آقای خاص دارد، گفت: پیش از این […]

سرمربی اسپانیایی من‌سیتی تأکید کرد مشکلی با ژوزه مورینیو نداشته و ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که (شنبه) منچسترسیتی را در سخت‌ترین آزمونش از زمان بر عهده گرفتن هدایت این مقابل منچستریونایتد خواهد داشت، با حضور در کنفرانس خبری عصر امروزش در مورد رقابتی که با آقای خاص دارد، گفت: پیش از این بارها گفته‌ام، که احترام خاصی برای ژوزه مورینیو قائل هستم و همیشه سعی می‌کنم که از همکارانم چیزهایی بیاموزم و این در مورد ژوزه هم صدق می‌کند. این رقابتی هم که در مورد من و مورینیو وجود دارد، بیشتر از جانب رسانه‌ها مطرح شده و ما دو نفر نمی‌توانیم آن را کنترل کنیم.

وی افزود: مورینیو مربی من و دستیار سربابی رابسون در بارسلونا بود. درست است که در دوره‌ای که من سرمربی بارسلونا بودم و مورینیو سرمربی رئال‌مادرید بود، دوره آسانی را سپری نکردیم، اما سه هفته پیش همدیگر را در نشست مربیان لیگ برتری ملاقات کردیم و در کنار صحبت کردن با هم با مربیان دیگر از جمله رونالدو کومان و تونی پولیس خیلی راحت و صمیمانه صحبت کردیم که درستش هم این است.

وقتی از سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی پرسیده شد که «حاضر هستید با مورینیو نوشیدنی  بنوشید؟» او پاسخ داد: اگر ژوزه من را دعوت کند، دعوتش را خواهم پذیرفت.

سرمربی فصل گذشته بایرن‌مونیخ در مورد بازی هم اظهار داشت: می‌خواهم که فردا کنترل بازی را در اختیار داشته باشم. می‌دانیم که بازی فردا چطور پیش خواهد رفت و می‌دانیم که یک بازی واقعاً خوب در انتظارمان است. بازی‌های رسمی منچستریونایتد را تا به اینجای کار دیده‌ام و همانند ما، آنها هم بازی به بازی بهتر شده‌اند. به هر حال سعی می‌کنیم کارهای خوب‌مان تداوم داشته باشد و نقاط ضعف‌مان را هم تقویت کنیم.

گواردیولا در مورد وضعیت دروازه‌بان تیمش هم گفت که او به لحاظ فیزیکی در وضعیت خوبی است و آماده بازی. او همچنین گفت که وینسنت کمپانی به تمرینات بازگشته، اما نمی‌خواهد در مورد استفاده از او ریسک کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت