پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21631 20 شهریور 1395 ساعت [ 13:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دایی: برخی افراد چوب لای چرخ‌مان می‌گذارند

سرمربی نفت تهران در پایان دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، علی دایی در ابتدای نشست پس از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بچه‌های‌مان عالی کار کردند و هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم بهتر از نفت آبادان […]

سرمربی نفت تهران در پایان دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود ، علی دایی در ابتدای نشست پس از بازی تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بچه‌های‌مان عالی کار کردند و هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم بهتر از نفت آبادان بودند. بازی خوبی داشتیم و خدا را شکر ۳ امتیاز را گرفتیم تا از تیم‌های بالای جدول عقب نمانیم. سعی می‌کنیم که امشب خودمان را برای بازی بعد آماده کنیم.

وی افزود: می‌خواهیم دو بازی باقی‌مانده را نیز با نتیجه خوب به تعطیلات برویم. باز هم تشکر می‌کنم از بچه‌های تیم چون در تعطیلات لیگ سختی کشیدند. در ۲۹ روز جلسات زیادی را تمرین کردیم و توانستیم به صنعت‌نفت برتری خود را دیکته کنیم تا بازی را ببریم.

دایی ادامه داد: ما در تیم‌مان هم بازیکنان باتجربه خوبی داریم و هم بازیکنان جوان بااستعداد. خدا را شکر امروز نشان دادیم با تیم‌های مدعی زیاد فاصله نداریم و شاید بتوانیم پابه پای آنها پیش برویم. هیچ چیزی دور از دسترس نیست. هر چه خدا بخواهد همان می‌شود و خدا نیز تلاش ما را می‌بیند و اجر کاری که انجام داده‌ایم را می‌دهد.

او گفت: شرایط ما با سال‌های قبل فرق دارد. مالکیت ما مشخص نیست. هنوز خیلی‌ها نمی خواهند ما به آرامش برسیم. شما ببینید وزارت نفت که تیم را واگذار کرده، چه کار می‌کند وچه برخوردهایی صورت گرفته است. ما باید به بازیکنان روحیه و انرژی بدهیم تا کارشان را انجام بدهند اما خیلی‌ها چوب لای چرخ تیم ما گذاشته‌اند. انشالله که مسئولان وزارت نفت به خودشان بیایند و کمک کنند تا تیمی که به نام نفت در فوتبال ایران کار می‌کند، موفق باشد.

سرمربی نفت تهران در نهایت گفت: مطمئناً تمام بازی‌ها چه بیرون و چه داخل خانه سخت است. اجازه نداریم اشتباه کنیم. یک بازی بیرون از خانه بسیار حساس در پیش است. به نظر من سه امتیاز بازی بعد، خیلی از درها را به روی ما باز می‌کند. انشالله برای بازی بعد هم برای برد می‌رویم و به مساوی هم فکر نمی‌کنیم. من به کادر فنی و بازیکنانم اعتقاد دارم و می‌خواهم بهترین نتیجه را بگیرم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت