پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21658 20 شهریور 1395 ساعت [ 19:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: باید گل های بیشتری می زدیم

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی به تمجید از بازی تیمش پرداخت اما تاکید کرد که تیمش می توانست در نیمه دوم بهتر از ضدحمله استفاده کند سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، ساعتی پیش منچسترسیتی موفق شد در اولدترافورد با نتیجه 1-2 حریف دیرینه خود را مغلوب کند. گواردیولا گفت: “نیمه اول بازی بسیاری خوبی […]

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی به تمجید از بازی تیمش پرداخت اما تاکید کرد که تیمش می توانست در نیمه دوم بهتر از ضدحمله استفاده کند

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، ساعتی پیش منچسترسیتی موفق شد در اولدترافورد با نتیجه 1-2 حریف دیرینه خود را مغلوب کند.

گواردیولا گفت: “نیمه اول بازی بسیاری خوبی ارائه دادیم اما گل زیبای زلاتان در لحظات پایانی اختلاف را کمتر کرد. در نیمه دوم، ما می دانستیم که آنها پوگبا و فلینی را جلوتر می آورند و این اتفاق باعث قدرتمندتر شدن آنها در فاز هجومی خواهد شد. نیمه دوم، فضای بازی بسیار باز شد و ما ضد حملات زیادی را روی دروازه حریف ترتیب دادیم. زمانی که شما بارها در موقعیت های 3 به 3، 4 به 4 یا 5 به 5 قرار می گیرید باید از آن استفاده کنید زیرا ممکن است در دقایق پایانی  اتفاقی رخ دهد.

از نمایش تیمم راضی هستم. تملک توپ ما قابل قبول بود و زمانی که توپ را از دست می دادیم، به سرعت آن را دوباره مال خود می کردیم. شما نمی توانید به اولدترافورد آمده و تماما مالک توپ باشید و این اتفاق غیر ممکن است”.

به نظر می رسید براوو روی تک گل زلاتان مقصر اصلی بوده است اما گواردیولا اذعان داشت عملکرد براوو یکی از بهترین عملکردهای  او در سالهای اخیر بوده است.

پپ گواردیولا گفت: “عملکرد براوو، یکی از بهترین نمایش هایی بود که در من سالهای اخیر دیده ام و من کاملا از او راضی هستم”.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت