پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21664 20 شهریور 1395 ساعت [ 19:38 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو: تفاوتی با تیم فان خال نداشتیم

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد به انتقاد از عملکرد تیمش پرداخت و تاکید کرد که عملکرد آنها تفاوتی با فصل قبل نداشت. سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، دقایقی پیش یونایتد اولین دربی فصل را با نتیجه 1-2 در خانه به منچسترسیتی واگذار کرد. در نیمه اول، منچسترسیتی با دو گل دی بروین و ایهیناچیو […]

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد به انتقاد از عملکرد تیمش پرداخت و تاکید کرد که عملکرد آنها تفاوتی با فصل قبل نداشت.

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، دقایقی پیش یونایتد اولین دربی فصل را با نتیجه 1-2 در خانه به منچسترسیتی واگذار کرد. در نیمه اول، منچسترسیتی با دو گل دی بروین و ایهیناچیو از حریف خود پیش افتاد و گل لحظات پایانی نیمه اول زلاتان نیز تغییری در نتیجه ایجاد نکرد و در نهایت بازی با برتری شاگردان گواردیولا به پایان رسید.

مورینیو گفت: “به بازی تیم نگاه کنید. من تفاوتی بین عملکرد آنها نسبت به فصل گذشته نمی بینم. مطمئن نیستم اگر فان خال نیز هدایت تیم را بر عهده داشت عملکرد متفاوتی ارائه می شد. آنها عملکرد بهتری از ما داشتند.

ما بازی را بسیار بد آغاز کردیم و از سطح طبیعی خودمان ضعیف تر بودیم. البته این اتفاقات در فوتبال طبیعی است و بعضی از مواقع، بازیکنان نمی توانند خواسته های مربیان را انجام بدهند و گاهی با عملکردشان ما را شگفت زده می کنند.”

مورینیو در این دیدار هنریک میخیتاریان و جسه لینگارد را در ترکیب اصلی قرار داد اما هر دو را بین دو نیمه بیرون کشید و آندر هررا و مارکوس راشفورد را به جای آنها به زمین فرستاد.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت