پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21694 20 شهریور 1395 ساعت [ 23:53 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لایپزیک 1 – 0 دورتموند ، شکست زنبورها

در آخرین بازی روز شنبه بوندس لیگا لایپزیگ موفق به شکست دادن دورتموند شد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، دورتموند در هفته دوم بوندس لیگا مقابل تیم لایپزیگ که اولین تجربه حضور خود در بوندس لیگا را تجربه می کند شکست خورد. در این بازی دو تیم در نیمه اول به تساوی ۰-۰ دست […]

در آخرین بازی روز شنبه بوندس لیگا لایپزیگ موفق به شکست دادن دورتموند شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، دورتموند در هفته دوم بوندس لیگا مقابل تیم لایپزیگ که اولین تجربه حضور خود در بوندس لیگا را تجربه می کند شکست خورد. در این بازی دو تیم در نیمه اول به تساوی ۰-۰ دست یافتند و در نیمه دوم هم بازی به همین شکل در جریان بود تا اینکه در دقایق پایانی بازی نبی کیتا هافبک تازه به میدان آمده لایپزیگ موفق به زدن گل برتری تیمش شد.

در این بازی توماس توخل برای اولین بار از ماریو گوتسه در ترکیب اصلی استفاده کرده بود اما ستاره افول کرده فوتبال آلمان نمایش درخشانی نداشت. بهترین موقعیت های دورتموند در این بازی نصیب آندره شورله شد که ضربات او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفتند. در آنسوی میدان لایپزیگ هم چند بار روی ضد حملات و حرکات سریع تیمو ورنر صاحب موقعیت شد اما عکس العمل های بورکی مانع از رسیدن تیم میزبان به گل شد.

دقیقه ۸۹ (لایپزیگ ۱-۰ دورتموند): پاس اولیور بورک داخل محوطه جریمه به کیتا رسید و ضربه دقیق او با پای راست، ۳ امتیاز را نصیب لایپزیگ کرد.


ترکیب دو تیم و آمار بازی

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت