خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار رئال مادرید / کریس رونالدو : اگر من رئیس باشگاه بودم، قراردادی ۱۰ ساله با خودم امضاء می کردم

کریس رونالدو : اگر من رئیس باشگاه بودم، قراردادی ۱۰ ساله با خودم امضاء می کردم

 کریستیانو رونالدو در دیدار هفته سوم رقابت های لالیگا مقابل اوساسونا از مصدومیت بازگشت و موفق به گلزنی هم شد.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، ستاره پرتغالی رئال مادرید که یازدهمین گل خود در یازدهمین بازی مقابل اوساسونا را به ثمر رساند در پایان بازی گفت:

احساس فوق العاده ای بود و خیلی خوشحالم و به اندازه کافی برای ۹۰ دقیقه بازی کردن بدون مشکل آماده بودم اما چند لحظه بود که در آن کمی عصبی بودم و می ترسیدم اما بعد از مصدومیتی طولانی این طبیعی است. خوشحالم چون پیروز شدیم و من هم گلزنی کردم. عالی است. می خواهم همه عناوین ممکن را فتح کنیم و خیلی دوست دارم که قهرمان لالیگا شویم. این عناونی است که به دنبالش خواهیم بود و تیم خوب و مستحکم به نظر می رسد. خوب شروع کرده ایم و امیدوارم همچنان خوب کار کنیم. رقابت طولانی است، اما من معتقدم که امسال قهرمان خواهیم شد.

آینده به عنوان یک مادریدیستا:

نمی دانم. شما باید با رئیس باشگاه صحبت کنید. همه چیز خوب پیش می رود. رسانه ها چیز های زیادی نوشته اند و شما احتمالاً بیشتر از من می دانید. اگر من رئیس باشگاه بودم، قراردادی ۱۰ ساله با خودم امضاء می کردم. در حال حاضر نمی توانم چیزی جز پایان یافتن کارنامه ام در رئال مادرید را تصور کنم. اینجا بزرگترین باشگاه دنیاست و بهترین بازیکنان اینجا هستند. آنچه واقعاً می خواهم، ادامه پیش روی و بازنشستگی در رئال مادرید است.

شروع لیگ قهرمانان اروپا:

اسپورتینگ لیسبون معنای زیادی برای من دارد. باشگاهی است که در آن کار خود را آغاز کرده ام اما حالا پیراهن رئال مادرید را به تن می کنم و عاشق این باشگاه هستم و می خواهم با این تیم پیروز شوم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *