پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21733 21 شهریور 1395 ساعت [ 13:42 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیدان: رونالدو مقابل اسپورتینگ هم بازی خواهد کرد

سرمربی سفیدپوشان مادریدی از عملکرد فوق‌ستاره پرتغالی‌اش مقابل اوساسونا ابراز رضایت کرد و گفت که او در بازی چهارشنبه شب، هم این تیم را در لیگ قهرمانان همراهی خواهد کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان پس از پیروزی خانگی 5 بر 2 شاگردانش برابر اوساسونا در هفته سوم لالیگای اسپانیا و صدرنشینی‌شان […]

سرمربی سفیدپوشان مادریدی از عملکرد فوق‌ستاره پرتغالی‌اش مقابل اوساسونا ابراز رضایت کرد و گفت که او در بازی چهارشنبه شب، هم این تیم را در لیگ قهرمانان همراهی خواهد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان پس از پیروزی خانگی 5 بر 2 شاگردانش برابر اوساسونا در هفته سوم لالیگای اسپانیا و صدرنشینی‌شان در این رقابت‌ها در مورد بازگشت فوق‌ستاره پرتغالی تیمش به ترکیب کهکشانی‌ها پس از دو ماه دوری از میادین گفت: رونالدو از اینکه به ترکیب رئال‌مادرید بازگشته، خوشحال است و ما هم از این بابت لذت می‌بریم. همیشه می‌خواهم کریس با ما باشد. او در بازی مقابل اسپورتینگ لیسبون در لیگ قهرمانان به اندازه یک ساعت بازی خواهد کرد و باید ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. هنوز مسابقات زیادی در پیش داریم و باید ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد.

سرمربی کهکشانی‌ها در خصوص مهاجم فرانسوی تیمش که در دقیقه 66 به جای رونالدو به زمین رفت، اظهار داشت: بنزما در پستی متفاوت از همیشه که پشت آلوراو موراتا بود، عالی کار کرد. کریم در زمانی که در زمین بود به خوبی به وظایفش عمل کرد و از عملکردش رضایت دارم. بنزما آماده 90 دقیقه بازی کردن است، اما چهارشنبه خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

زیدان در مورد انتخاب نکردن برخی از بازیکنان برای حضور در ترکیب رئال عنوان کرد: بازیکنان مهمی در ترکیب‌مان داریم، اما از آنجایی که بازی‌های زیادی هنوز در پیش داریم، باید در هر بازی با توجه به شرایط، مناسب‌ترین بازیکنان را انتخاب و در ترکیب قرار دهیم. چهارشنبه شب هم بازی دیگری در لیگ قهرمانان داریم و باید برای آن بازی هم مناسب‌ترین گزینه‌ها را روانه میدان کنیم. می‌خواهیم روند خوب‌مان را ادامه دهیم و در هر بازی تمام تلاش‌مان را برای رسیدن به برد خواهیم کرد.

وی در تمجید از عملکرد هافبک کروات خود که نامش را در بین گلزنان این بازی مقابل سرخپوشان پامپولنایی به ثبت رساند، اظهار داشت: می‌دانید مودریچ چه بازیکنی است و نیازی نیست که بخواهم از او اطلاعاتی بدهم. خوشحال می‌شوم که از مودریچ تمجید کنم چون او شایسته‌اش است. لوکا پاداش سختکوشی‌اش را با گلی که زد، گرفت. او انسان فوق‌العاده‌‎ای است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت