پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21745 21 شهریور 1395 ساعت [ 18:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حمایت زلاتان از رشفورد

فوق ستاره سوئدی منچستر یونایتد اعتقاد دارد مارکوس رشفورد پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان دنیا را دارد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، زلاتان ابراهیموویچ آینده درخشانی را برای مارکوس رشفورد ۱۸ ساله پیشبینی کرده اما از هواداران منچستر یونایتد و رسانه ها خواسته فشار زیادی بر روی این بازیکن تحمیل نکنند […]

فوق ستاره سوئدی منچستر یونایتد اعتقاد دارد مارکوس رشفورد پتانسیل تبدیل شدن به یکی از بهترین بازیکنان دنیا را دارد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، زلاتان ابراهیموویچ آینده درخشانی را برای مارکوس رشفورد ۱۸ ساله پیشبینی کرده اما از هواداران منچستر یونایتد و رسانه ها خواسته فشار زیادی بر روی این بازیکن تحمیل نکنند و به او برای نشان دادن توانایی هایش زمان بدهند.

ابراهیموویچ در مورد پدیده ۱۸ ساله منچستر یونایتد به شبکه تلویزیونی این باشگاه گفته:

اول از همه، رشفورد تنها ۱۸ سال دارد و هنوز خیلی جوان است. فکر می کنم در مورد بازیکنی مثل رشفورد که همه درباره استعدادش، پتانسیلش و توانایی هایش صحبت می کنند باید همیشه به یاد داشت که هنوز زمان زیادی دارد.

اینطور نیست که همین امروز باید فوق ستاره شود. چیزی که دنیا امروز می بیند را ما قبلا در تمرینات مشاهده کردیم. نیازی به قرار دادن فشار زیاد روی او نیست چون این می تواند تاثیر منفی داشته باشد.

رشفورد به مرور زمان پیشرفت می کند و به یکی از ستارگان فوتبال تبدیل خواهد شد. باید صبر داشته باشیم. من هر روز به رشفورد و دیگر بازیکنان با روشی که بتوانم کمک می کنم. خوشحال می شوم اگر کمک های من تاثیر داشته باشد حتی اگر از اینجا رفته باشم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت