پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21751 21 شهریور 1395 ساعت [ 20:50 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هفته پنجم لیگ برتر : استقلال 1 – 1 ماشین سازی ، منصوریان همچنان در حسرت برد

سایت تیفوسی : استقلال در پنجمین بازی هم در لیگ امسال به پیروزی نرسید !! دقایق حساس دقیقه ۵: کاخا بازیکن گرجستانی ماشین سازی با فاصله زیاد به بیرون رفت دقیقه ۷ گل برای استقلال: سانتر دقیق و زیبای حیدری را کاوه رضایی با یک پرش بی نقص به سمت دروازه ماشین سازی فرستاد که […]

سایت تیفوسی : استقلال در پنجمین بازی هم در لیگ امسال به پیروزی نرسید !!

دقایق حساس

دقیقه ۵: کاخا بازیکن گرجستانی ماشین سازی با فاصله زیاد به بیرون رفت

دقیقه ۷ گل برای استقلال: سانتر دقیق و زیبای حیدری را کاوه رضایی با یک پرش بی نقص به سمت دروازه ماشین سازی فرستاد که با واکنش دروازبان این تیم توپ به تیرک دروازه خورد که در برگشت خود رضایی توپ را به گل تبدیل کرد.

دقیقه ۱۰:حرکت انفرادی و فوق العاده فرشید اسماعیلی این بازیکن را تک به تک با گلر ماشین سازی کرد اما ضربه چیپ اسماعیلی به کرنر فرستاده شد تا یک موقعیت عالی برای استقلال از دست برود.

دقیقه ۲۰:حرکت خوب استقلالی ها از سمت راست زمین و سانتر جابر انصاری به امید ابراهیمی رسید اما توپ تبدیل به گل نشد.

دقیقه ۲۲: حملات استقلال از سمت راست ادامه دارد ، حرکت ترکیبی خسرو حیدری و وریا غفوری با سانتر خوب حیدری همراه شد اما فرناندز توپ را مهار کرد.

دقیقه ۲۷:ضربه کاشته ادسون از راه دور پس از برخورد به زمین ، مهدی رحمتی به سختی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۳۵: بازیکان ماشین سازی با یک پاس کات بک صادقیان را در موقعیت قرار دادند تا پیام صادقیان در فرصت شوتزنی قرار بگیرد. ضربه فوق العاده صادقیان اما به تیرک دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۳۹: فرشید اسماعیلی با پاسی چیپ کاوه رضایی را در موقعیت تک به تک قرارداد و ضربه چیپ رضایی را گلر به زیبایی مهار کرد.

دقیقه ۵۱: وریا غفوری با یک حرکت عالی از سمت راست جابر انصاری را در موقعیت قرار داد ، در حالی که انصاری می توانست غفوری را تک به تک کند اما با یک ضربه بیرون پا دروازه ماشین سازی را تهدید کرد.

گل برای ماشین سازی:سانتر کاخا روی دروازه استقلال را نریمان جهان به زیبایی تبدیل به گل کرد.

دقیقه ۸۵: پاس در عمق امید ابراهیمی به محسن کریمی رسید اما مهاجم استقلال با یک ضربه بی دقت این توپ را به کنار دروازه زد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت