پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21760 21 شهریور 1395 ساعت [ 21:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حاشیه دیدار استقلال – ماشین‌سازی ،شعار منشوری علیه داور بازی

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز به شعار هواداران استقلال علیه هافبک تیمش به شدت واکنش نشان داد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دیدار تیم‌های استقلال و ماشین‌سازی تبریز از هفته پنجم لیگ برتر در شرایطی در جریان است که این دیدار تا به اینجا با حاشیه‌هایی همراه بود. *تشویق اسماعیلی همچنان ادامه […]

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز به شعار هواداران استقلال علیه هافبک تیمش به شدت واکنش نشان داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دیدار تیم‌های استقلال و ماشین‌سازی تبریز از هفته پنجم لیگ برتر در شرایطی در جریان است که این دیدار تا به اینجا با حاشیه‌هایی همراه بود.

*تشویق اسماعیلی همچنان ادامه دارد و هواداران استقلال با تاکید به این مسله اعتراض دوباره خود را به منصوریان نشان می دهند.

*هواداران استقلال به دلیل عصبانیت شدید از نحوه بازی تیم‌شان به پیام صادقیان اعتراض کردند که این موضوع با واکنش تند رسول خطیبی همراه بود.

*تماشاگران از تعویض بختیار رحمانی هم استقبال نکرده و موقع ورود او به میدان سکوت اختیار کردند. این در حالی بود که محسن کریمی لحظه ورود به میدان به شدت تشویق شد.

*حملات ماشین‌سازی در دقایق پایانی هواداران استقلال را عصبی کرده و آنها مدام شعار سر می دهند که ما گل می‌خواهیم.

* منصوریان از خسرو حیدری خواست ضربه ایستگاهی را نزند تا قربانی وارد میدان شود اما داور از حیدری خواست ضربه را ارسال کند. در این لحظه منصوریان در اقدامی عجیب از مگویان خواست خودش را به زمین بیندازد تا حواس داور پرت شده و در این فاصله قربانی وارد زمین شود که در نهایت این اتفاق رخ داد. مگویان هم موقع ضربه ایستگاهی از زمین بلند شده و به سرعت خودش را به محوطه جریمه ماشین سازی رساند.

* هنگام ارسال کرنر رحمانی، منصوریان خودش را به نقطه کرنر رساند که این موضوع با واکنش داور چهارم همراه شد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت