خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / آنچلوتی: جو ورزشگاه‌ها در بوندس‌لیگا از سری A بهتر است
carlo ancheloti bayern

آنچلوتی: جو ورزشگاه‌ها در بوندس‌لیگا از سری A بهتر است

به اعتقاد کارلتو مهم‌ترین تفاوت میان فوتبال باشگاهی ایتالیا و آلمان جو ورزشگاه‌ها در این دو کشور است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی می‌گوید تحت‌تأثیر جو ورزشگاه‌های تیم‌های آلمان قرار گرفته است و آن را بهتر از جوی می‌داند که استادیوم‌های سری A دارند.

آنچلوتی که در سری A هدایت تیم‌هایی مانند یوونتوس و میلان را برعهده داشته است، تابستان امسال جای پپ گواردیولا را روی نیمکت بایرن مونیخ گرفت و با اینکه هنوز دو هفته بیشتر از آغاز فصل جدید بوندس‌لیگا سپری نشده است، تفاوت‌ بزرگی را میان این لیگ و لیگ دسته اول فوتبال باشگاهی در کشورش احساس کرده است.

آنچلوتی در گفت‌و‌گو با رادیو رای ایتالیا اعتراف کرد که از حضور پرشمار هواداران آلمانی در ورزشگاه‌ها تحت‌تأثیر قرار گرفته است. او گفت: از نظر فنی من میان سری A و بوندس‌لیگا تفاوت زیادی نمی‌بینم. در اینجا هم مانند ایتالیا جذب بازیکنان طراز اول سخت است. با این حال تفاوتی که این دو لیگ دارند در جو استادیوم‌هاست. اینجا استادیوم‌ها همیشه پر هستند. بازی‌های بورسیا دورتموند فصل گذشته به‌طور متوسط 81 هزار تماشاگر داشته است.

کارلتو سپس به مقایسه سازماندهی امور در بایرن مونیخ با باشگاه پیشین خود میلان پرداخت. وی عنوان کرد: بایرن مونیخ از نظر سازماندهی امور و نظم و انضباط فوق‌العاده است. این تیم را بازیکنان قدیمی‌اش اداره می‌کنند و به همین دلیل آنها نیازهای تیم و آنچه را که در رختکن می‌گذرد، درک می‌کنند. بایرن مونیخ محیط خوبی دارد. اینجا کسانی کار می‌کنند که در کارشان سال‌ها سابقه دارند. در میلان شرایط مقداری شبیه این بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *