پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21797 22 شهریور 1395 ساعت [ 19:18 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

بالوتلی: رفتن به لیورپول بدترین اشتباه زندگی‌ام بود

مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال نیس، پیوستن به قرمزپوشان مرسی ساید در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان سال ۲۰۱۴ را بدترین تصمیمی دانست که در تمام زندگی‌اش اتخاذ کرده است. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماریو بالوتلی اعتراف کرد تصمیم دو سال پیش او برای ترک میلان و پیوستن به لیورپول بدترین تصمیمی بوده که در تمام […]

مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال نیس، پیوستن به قرمزپوشان مرسی ساید در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان سال ۲۰۱۴ را بدترین تصمیمی دانست که در تمام زندگی‌اش اتخاذ کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماریو بالوتلی اعتراف کرد تصمیم دو سال پیش او برای ترک میلان و پیوستن به لیورپول بدترین تصمیمی بوده که در تمام زندگی‌اش گرفته است.

بالوتلی در اولین فصل حضورش در لیورپول، در 28 بازی‌اش برای این تیم تنها یک گل زد و این موضوع سبب شد که قرمزپوشان مرسی‌ساید فصل فصل بعد او را به میلان قرض بدهند و امسال هم به او بگویند به‌دنبال تیم جدیدی باشد، چون در ترکیب آنها جایی نخواهد داشت.

بالوتلی که در آخرین روز از بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال به نیس فرانسه پیوست، شروعی رؤیایی را تجربه کرده است، چون شب گذشته (یکشنبه) در اولین بازی‌اش برای این تیم دو گل به مارسی زد و مسبب پیروزی 3 بر 2 نیس در این بازی خانگی شد.

سوپرماریو به کانال پلاس گفت: رفتن به لیورپول بدترین تصمیم زندگی‌ام بود. به جز هواداران لیورپول که رفتارشان با من فوق‌العاده بود و نیز بازیکنان این تیم که رابطه خوبی با من داشتند، از هیچ چیز دیگر این باشگاه خوشم نمی‌آمد.

بالوتلی ادامه داد: در لیورپول زیر نظر دو مربی، برندان راجرز و یورگن کلوپ کار کردم. آنها با من رابطه چندان خوبی نداشتند و من هم از آنها دلِ خوشی نداشتم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت