پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21803 22 شهریور 1395 ساعت [ 19:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: هنوز آماده رقابت با بهترین‌های اروپا نیستیم

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی با تأکید بر اینکه پیروزی تیمش در دربی منچستر یک پیروزی مانند سایر پیروزی‌های تیمش بوده است، اعتراف کرد که شاگردان او هنوز در اندازه‌های بزرگان فوتبال اروپا نیستند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که تیمش فرداشب (سه‌شنبه) اولین بازی خود در مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا […]

سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی با تأکید بر اینکه پیروزی تیمش در دربی منچستر یک پیروزی مانند سایر پیروزی‌های تیمش بوده است، اعتراف کرد که شاگردان او هنوز در اندازه‌های بزرگان فوتبال اروپا نیستند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا که تیمش فرداشب (سه‌شنبه) اولین بازی خود در مرحله گروهی فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا را با پذیرایی از بورسیا مونشن‌گلادباخ آلمان انجام می‌دهد، گفت که اهمیت این بازی برای او از بازی که سه روز پیش در خانه شیاطین سرخ داشت، بیشتر است.

وی با اشاره به پیروزی 2 بر یک تیمش در دربی شهر منچستر گفت: دربی برای ما فقط بازی چهارم این فصل لیگ برتر بود و مثل سایر بازی‌ها سه امتیاز داشت، پس چیز زیادی عوض نشده است. بازی مهم ما سه‌شنبه این هفته است. این بازی برای ما واقعاً بازی مهمی است. ما می‌خواهیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان صعود کنیم. بدون شک دربی هم برای ما مهم بود، به خصوص نیمه اولش که عملکردمان در آن خودباوری‌ ما را افزایش داد.

گواردیولا افزود: ما در تمام بازی‌های‌مان باید به کاری که انجام می‌هیم، ایمان داشته باشیم. در نیمه دوم آن بازی هم با اینکه به اندازه نیمه اول خوب نبودیم، اما باز هم با شخصیت دفاع کردیم. در بازی برابر استوک‌سیتی و چند بار دیگر هم چنین وضعیتی وجود داشت.

سرمربی پیشین بایرن مونیخ تأکید کرد از وضعیت و آمادگی تیمش در ابتدای فصل راضی است، اما آن را هنوز همسطح بهترین تیم‌های اروپا نمی‌داند. او عنوان کرد: تا الان، در لیگ برتر اوضاع ما خوب بوده است، اما رقابت با بهترین تیم‌های اروپا، با شیوه‌ای که در حال حاضر بازی می‌کنیم، مقدور نیست. ما نه در تمام بازی‌های‌مان، اما در بیشتر آنها در سطحی بالا بازی کرده‌ایم و می‌خواهیم به این روند ادامه دهیم. اگر از من بپرسید که آیا ما آماده رقابت کردن در لیگ قهرمانان هستیم یا نه، باید بگوید که هنوز نه. موقعیت‌سازی ما خوب است، اما در خط حمله هنوز به کارهای بیشتری نیاز داریم. ما فقط دو ماه کنار هم بوده‌ایم، اما هنوز برای بهتر شدن زمان داریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت