خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / گزارش تمرین صبح امروز پرسپولیس ،وحید امیری تمرین کرد
tamrine perspolis 95

گزارش تمرین صبح امروز پرسپولیس ،وحید امیری تمرین کرد

در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس هواداران از بازیکنان این تیم درخواست گلزنی در دربی روز جمعه را داشتند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل استقلال در هفته ششم لیگ برتر صبح امروز (دوشنبه) از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.

* با توجه به اینکه این آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از مصاف با استقلال در شهرآورد پایتخت بود که با حضور هواداران و اصحاب رسانه برگزار می‌شد، هواداران به تمرین پرسپولیس آمده بودند و مدام بازیکنان و کادر فنی را تشویق می‌کردند.

* قبل از آغاز تمرین رامین رضاییان، ایگور پانادیچ و اصغر نیک‌سیرت، مترجم برانکو مشغول تنیس فوتبال بودند و مترجم برانکو از خبرنگاران خواست تا داور باشند.

* تمرین پرسپولیس از ساعت 11 آغاز شد و بازیکنان به‌مدت 30 دقیقه در سالن وزنه به کارهای بدنسازی پرداختند و سپس در سه گروه تقسیم و تا آخر تمرین به تنیس فوتبال مشغول شدند.

* در تمرین امروز هواداران مدام از بازیکنانی که در دربی گذشته برای پرسپولیس گل زدند، درخواست می‌کردند که باز هم در این دربی گل بزنند که این بازیکنان محسن مسلمان و مهدی طارمی بودند. این در حالی بود که برای لحظاتی در حاشیه تمرین هواداران طارمی را صدا زدند و او را کنار خط آوردند و درخواست گلزنی برای پرسپولیس داشتند.

* در حاشیه تمرین امروز برانکو برای لحظاتی با خوردبین سرپرست تیم نیز صحبت کرد.

* وحید امیری، بازیکن مصدوم پرسپولیس که وضعیت او برای دربی در هاله‌ای از ابهام است در تمرین امروز حاضر شد و با نظر برانکو فقط به کارهای بدنسازی روی آورد و در زمین تمرین حاضر نشد.

* پس از پایان تمرین بازیکنان پرسپولیس که قرار بود به استخر رفته و کارهای یخ درمانی کنند به‌دلیل آماده نبودن یخ از این موضوع بسیار ناراحت بودند و به خوردبین سرپرست تیم اعلام کردند که ما نمی‌توانیم منتظر باشیم تا یخ بیاورند. حسین ماهینی، محسن مسلمان، علی علیپور و فرشاد احمدزاده جزو این بازیکنان بودند.

* دروازه‌بان‌های پرسپولیس امروز زیر نظر مربی دروازه‌بان‌ها به تمرینات اختصاصی روی آوردند و برای لحظاتی برانکو به سراغ تمرین آنها رفت و با بیرانوند صحبت کرد.

* رامین رضاییان، بازیکن پرسپولیس که به‌تازگی به جمع سرخپوشان اضافه شده است، امروز در تمرین پرسپولیس حضور داشت و اواخر تمرین از بازیکنان جدا شد و به تمرینات اختصاصی روی آورد. ظاهراً برانکو قرار است در دربی از این بازیکن در ترکیب تیمش استفاده کند.

* یکی از گزارشگران شبکه‌های تلویزیونی امروز به محل تمرین سرخپوشان آمده بود که مسئولان این تیم اجازه تصویربرداری و مصاحبه به او و همراهانش ندادند.

* تمرینات تیم پرسپولیس برای دربی روز جمعه مقابل استقلال از فردا پشت درهای بسته برگزار خواهد شد و هواداران و اصحاب رسانه اجازه حضور در تمرینات را ندارند.

به گزارش تسنیم، دیدار دو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در شهرآورد 83 پایتخت روز جمعه هفته جاری از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *