خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بایرن مونیخ / آنچلوتی: انتظار دفاعی قدرتمند از روستوف دارم

آنچلوتی: انتظار دفاعی قدرتمند از روستوف دارم

 کارلو آنچلوتی، سرمربی تیم بایرن مونیخ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از جدال فردا شب تیمش مقابل روستوف در لیگ قهرمانان اروپا شرکت کرد.

سایت تیفوسی : به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، داگلاس کوستا مصدومیت عضلانی خود را پشت سر گذاشته و امروز هم با سایر بازیکنان تمرین کرد و انتظار می رود که در دیدار فردا شب مقابل روستوف نیز به میدان برود. در این میان با توجه به پست یکسان کوستا و ریبری، گمانه زنی هایی مبنی بر رقابت سخت این دو بازیکن به گوش می رسید که آنچلوتی در صحبت های قبل از بازی خود گفت:

عقیده من این است که بازیکنان خوب باید بازی کنند و بازیکنان خوب می توانند کنار هم بازی کنند. این در مورد کوستا و ریبری هم صدق می کند. مادامی که نمی توانند به عنوان دفاع کناری بازی کنند، هر دو می توانند به عنوان بال کناری در دو سمت زمین به میدان بروند. بنابراین مشکلی نیست.

آنچلوتی انتظار جدال سختی مقابل روستوف روسیه دارد و به بازیکنان خود هشدار داد که نباید ریتم خود را از دست بدهند:

آنها از لحاظ دفاعی سازماندهی بسیار خوبی دارند. آنها به راحتی آژاکس را شکست دادند. باید مقابل آنها سریع و مستقیم بازی کنیم. آنها از اخلاق تیمی خوبی برخوردار هستند و بازیکنانی دارند که به هم کمک می کنند. به خصوص از لحاظ دفاعی انتظار دارم که بسیار قدرتمند باشند.

کارلتو در ادامه در مورد وضعیت مصدومیت کومان، روبن و بواتنگ صحبت کرد و گفت:

از این هفته به منظور آماده سازی کومان برای بازی شنبه استفاده می کنیم، بنابراین فردا روی نیمکت نخواهد بود. روبن و بواتنگ روز گذشته تمرینات خود را از سر گرفتند اما برای آماده سازی به زمان بیشتری نیاز دارند. امیدوارم آنها برای بازی هفته آینده آماده باشند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *