پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21836 23 شهریور 1395 ساعت [ 10:35 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جام جهانی فوتسال 2016 : اسپانیا 5 – 1 ایران ، شکست سنگین برابر قهرمان جهان

تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمیبا مغلوب اسپانیا شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتسال ایران در دیدار نخست خود در گروه F جام جهانی 2016 کلمبیا از ساعت 5:30 امروز (سه‌شنبه) به مصاف اسپانیا رفت که در نهایت با نتیجه 5 بر یک مغلوب […]

تیم ملی فوتسال ایران در اولین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۱۶ کلمیبا مغلوب اسپانیا شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم ملی فوتسال ایران در دیدار نخست خود در گروه F جام جهانی 2016 کلمبیا از ساعت 5:30 امروز (سه‌شنبه) به مصاف اسپانیا رفت که در نهایت با نتیجه 5 بر یک مغلوب این تیم قدرتمند اروپایی شد.

تیم ایران در نیمه اول با وجود اینکه موقعیت‌های خوبی را به‌دست آورد، اما نتوانست دروازه اسپانیا را باز کند و با شکست 3 بر صفر به رختکن رفت. گل‌های اسپانیا را در این نیمه لوزانو (یک)، روئیز (7) و آیکاردو (17) به‌ثمر رساندند.

در نیمه دوم نیز تلاش ایران برای شکست اسپانیا کافی نبود و در نهایت این نیمه نیز با شکست 2 بر یک شاگردان ناظم‌الشریعه به پایان رسید. گل‌های اسپانیا را در نیمه دوم میگلین (27)، آیکاردو (33) وارد دروازه ایران کردند. حسن‌زاده هم در دقیقه 28 از روی نقطه پنالتی تک گل تیم کشورمان را به‌ثمر رساند.

خراب شدن اسکوبورد سالن مسابقه در هر دو نیمه از حاشیه‌های جالب دیدار اسپانیا – ایران بود.

آذربایجان در دیگر دیدار این گروه با پنج گل از سد مراکش گذشت.

ایران در دیدار بعدی خود روز جمعه و از ساعت 5:30 به مصاف مراکش خواهد رفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت