پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21853 23 شهریور 1395 ساعت [ 19:22 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تقدیر فرگوسن از دل بوسکه در کنفرانس یوفا + عکس

وینسته دل بوسکه در کنفرانس یوفا توسط سرمربی پیشین منچستر یونایتد مورد تقدیر قرار گرفت. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، سر الکس فرگوسن، سفیر مربیگری یوفا در جریان کفرانس این سازمان که روز گذشته در شهر پاریس برگزار شد از ویسنته دل بوسکه تقدیر کرد. پر افتخارترین سرمربی تاریخ فوتبال بریتانیا به همراه تعداد […]

وینسته دل بوسکه در کنفرانس یوفا توسط سرمربی پیشین منچستر یونایتد مورد تقدیر قرار گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، سر الکس فرگوسن، سفیر مربیگری یوفا در جریان کفرانس این سازمان که روز گذشته در شهر پاریس برگزار شد از ویسنته دل بوسکه تقدیر کرد.

پر افتخارترین سرمربی تاریخ فوتبال بریتانیا به همراه تعداد زیادی از مربیان و مدیران فنی در پایتخت فرانسه گرد هم آمدند تا مسابقات یورو ۲۰۱۶ که در این کشور برگزار شد را از جنبه فنی بررسی کنند.

خولن لوپتگی از مربیان حاضر در این نشست بود. دل بوسکه پس از حذف اسپانیا در مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۱۶ پس از هشت سال از سرمربیگری این تیم کناره گیری کرد و لوپتگی جانشین او شد.

فرگوسن در این نشست درباره دل بوسکه گفت:

موفقیت تعدادی از افراد را تغییر می دهد اما ویسنته هیچ وقت تغییر نکرد. او با رفتاری سنجیده اسپانیا را هدایت کرد و تیم او همیشه به خاطر شیوه بازی اش در یادها می ماند.

دل بوسکه همراه با اسپانیا قهرمان جام جهانی ۲۰۱۰ و یورو ۲۰۱۲ شد. او همچنین در دوره ۴ ساله حضورش در رئال مادرید بین سال های ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۳ موفق شد با این تیم دو بار فاتح لیگ قهرمانان و دو بار فاتح لالیگا شود. دل بوسکه در حال حاضر به عنوان مشاور فدراسیون فوتبال اسپانیا فعالیت می کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت