پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21859 23 شهریور 1395 ساعت [ 19:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو : راضی کردن پوگبا به بازگشت سخت بود

سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد اذعان کرده برای جذب گرانترین بازیکن تاریخ جنگیده است. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو فاش کرده برای قانع کردن پل پوگبا برای اینکه به منچستر یونایتد بازگردد با توجه به اینکه این بازیکن مورد توجه رئال مادرید هم قرار داشت تلاش زیادی کرده و بارها در طول تابستان […]

سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد اذعان کرده برای جذب گرانترین بازیکن تاریخ جنگیده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو فاش کرده برای قانع کردن پل پوگبا برای اینکه به منچستر یونایتد بازگردد با توجه به اینکه این بازیکن مورد توجه رئال مادرید هم قرار داشت تلاش زیادی کرده و بارها در طول تابستان با این بازیکن صحبت کرده است.

مورینیو در این مورد به وبسایت گل گفته:

قانع کردن پوگبا برای پیوستن به منچستر یونایتد کار دشواری بود. مکالمات زیادی با او پای تلفن داشتم و پیام های زیادی به او فرستادم. فکر می کنم صبح مربی یکی دیگر از باشگاه های بزرگ با پوگبا تماس می گرفت و بعد از ظهر من با او حرف می زدم. من باید برای قانع کردن پوگبا برای انتخاب ما به جای آن باشگاه تلاش زیادی می کردم.

سرمربی منچستر یونایتد همچنین درباره آینده این باشگاه گفته:

من احساس خیلی مثبتی دارم. شهر رم یک روزه ساخته نشد و ساخت یک تیم فوتبال احتمالا از ساخت رم دشوارتر است. احساسم این است که بازیکنان می خواهند با من کار کردند و به اندازه من متعهد و جاه طلب هستند. قدم به قدم با پاسخ هایی که از آن ها در زمینه تاکتیکی و روانی می گیرم احساس بهتری پیدا می کنم. بنابراین بله، احساس مثبتی نسبت به آینده دارم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت