پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21917 24 شهریور 1395 ساعت [ 17:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

علی کریمی : بازیکنان پرسپولیس برد سال قبل رو فراموش کنند

 هافبک سابق پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس برای دربی ۸۳ باید پیروزی قبلی در این مسابقه و ۵ هفته اخیر در لیگ برتر را فراموش کنند. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، علی کریمی در خصوص دربی ۸۳ اظهار داشت: امیدوارم قبل از هر چیز تماشاگران از این بازی لذت ببرند، چه آنهایی که در […]

 هافبک سابق پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس برای دربی ۸۳ باید پیروزی قبلی در این مسابقه و ۵ هفته اخیر در لیگ برتر را فراموش کنند.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود، علی کریمی در خصوص دربی ۸۳ اظهار داشت: امیدوارم قبل از هر چیز تماشاگران از این بازی لذت ببرند، چه آنهایی که در استادیوم حضور دارند و چه آنها که از تلویزیون بازی را می‌بینند و شاهد یک بازی زیبا باشند.

وی افزود: شاید برخی‌ها بر این باور و تصور باشند که به دلیل شرایط متفاوت جایگاه دو تیم در جدول بتوان تیم برنده را پیش‌بینی کرد اما اصلا این طور نیست. این بازی شرایط خاص دارد و نمی‌توان از قبل برنده را پیش‌بینی کرد.

کریمی در پاسخ به این سؤال که آیا این دیدار پرگل می‌شود یا خیر، گفت: همه چیز امکان دارد. مثلا دربی قبل هم زیبا شد هم پرگل، در حال که کسی فکرش را نمی‌کرد که آن دربی اینقدر جذاب شود. همانطور که گفتم همه چیز بستگی به شرایط مسابقه دارد و شاید هم دیدار پرگلی از آب درآید. تنها از بازیکنان پرسپولیس می‌خواهم آن برد ۴ بر ۲ را و همچنین نتایج ۵ هفته گذشته را نیز فراموش کنند. چون اگر روی این دو مورد تمرکز کنند برایشان مشکل‌ساز می‌شود. آنها باید طوری وارد زمین مسابقه شوند که فقط به دربی فکر کنند و همه چیز را کنار گذاشته باشند.

وی در ادامه درباره تعطیلات لیگ و برگزاری بازی‌ها بعد از وقفه طولانی عنوان کرد: متاسفانه در ۵-۶ سال گذشته یک جورهایی به این مسئله عادت کرده‌ایم و شاهد این تعطیلات هستیم. من که نمی‌دانم اما آنطور که از صحبت مربیان می‌شنوم از این تعطیلات راضی نیستند. چون مدام بازیکنان باید در حال بدنسازی باشند و این احتمال مصدومیت را افزایش می‌دهد در واقع باید گفت اگر این تعطیلی‌ها در لیگ نباشد باید تعجب کرد!

علی کریمی در پایان صحبت‌هایش در مورد درگذشت والدین بهادر عبدی، گفت: وقتی یک نفر پدر یا مادرش را از دست می‌دهد تا مدت‌ها از لحاظ روحی به هم ریخته است و متاسفانه بهادر هر دو را همزمان با هم از دست داده است. تنها می‌توانیم برای او آرزوی صبر کنیم و از خدا بخواهیم که به او کمک کند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت