پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21922 24 شهریور 1395 ساعت [ 18:03 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تمجید فرگوسن از یورگن کلوپ و سبک کار او

فرگوسن معتقد است لیورپول در فینال لیگ اروپا، انرژی لازم را برای نبرد مقابل سویا نداشت. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، سرالکس فرگوسن سرمربی سابق منچستریونایتد در گفتگو با لیورپول اکو در مورد فینال لیگ اروپا در فصل قبل و همچنین شرایط کلوپ در لیورپول صحبت کرده است: در فینال لیگ اروپا، در نیمه […]

فرگوسن معتقد است لیورپول در فینال لیگ اروپا، انرژی لازم را برای نبرد مقابل سویا نداشت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، سرالکس فرگوسن سرمربی سابق منچستریونایتد در گفتگو با لیورپول اکو در مورد فینال لیگ اروپا در فصل قبل و همچنین شرایط کلوپ در لیورپول صحبت کرده است:

در فینال لیگ اروپا، در نیمه اول لیورپول تیم برتر بود، سویا مقابل عزم و اراده لیورپول حرفی برای گفتن نداشت. اما شرایط در نیمه دوم فرق کرد. آن‌ها با نگرشی مثبت و تجدید قوا در نیمه دوم پای به زمین گذاشتند و خیلی زود به گل رسیدند و این کار آن‌ها را آسان کرد. در نیمه دوم لیورپول هیچ انرژی ای نداشت. آن‌ها نمی توانستند توپ را از حریف پس بگیرند و فاصله در خط هافبک بیشتر و بیشتر شد. هرگز تیمی را ندیده ام که بتواند در تمام طول فصل، پرسینگ انجام دهد.

نگرش کلوپ را می پسندم، حتی بعد از باخت مقابل نیوکاسل، به سمت مک لارن رفت و به او تبریک گفت. این کلاس کاری وی را نشان می دهد. او با شخصیت، قدرت انگیزش دیگران و دانش خود، می تواند در لیورپول تفاوت ایجاد کند. حضور او، من را نگران می کند، چرا که یونایتدی ها نمی خواهند، لیورپول بالاتر از آنها قرار گیرد.

liverpool_press_conf-kelopp

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت