خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / مصاحبه با علی پروین در مورد دربی 83 : امیدوارم شاهد بازی جذابی باشیم

مصاحبه با علی پروین در مورد دربی 83 : امیدوارم شاهد بازی جذابی باشیم

کاپیتان اسبق تیم ملی از دیدن هم‌بازی سابق خود بر روی تخت بیمارستان ابراز تاسف کرد.

سایت تیفوسی :علی پروین، پیشکسوت فوتبال ایران که برای عیادت از محمدرضا خلعتبری، بازیکن اسبق پرسپولیس در دهه ۵۰ به بیمارستان رفته بود، در گفت‌وگو با خبرنگار وبسایت نود راجع به شرایط همبازی قدیمی خود در پرسپولیس گفت: از دیدن محمدرضا در چنین شرایطی واقعاً ناراحت شدم. ما سال‌ها کنار هم بازی کردیم و دوران خیلی خوبی را با هم داشتیم. او فوتبالیست قابلی بود و در دهه ۵۰ که ما هم‌تیمی بودیم، روزهای خیلی خوبی را با هم سپری کردیم.

او ادامه داد: من هر وقت می‌رفتم شمال به محمدرضا هم سر می‌زدم و بعضی مواقع هم او پیش ما می‌آمد. ولی حالا بعد از این همه سال دیدن او روی تخت بیمارستان و در چنین شرایطی واقعاً من را متاثر کرد. متاسفانه مشکلات زندگی همه را از هم دور کرده است. محمدرضا چون شمال زندگی می‌کرد کمتر بین فوتبالیست‌ها بود و کمتر کسی از حال او خبر داشت. امروز متاسفانه نشد که با خودش صحبت کنم اما با پسرش حرف زدم و امیدوارم هرچه زودتر شرایطش بهبود پیدا کند.

اسطوره باشگاه پرسپولیس و سرمربی اسبق این تیم راجع به بازی روز جمعه پرسپولیس و استقلال نیز اظهار داشت: من فقط امیدوارم که دربی بازی خوب و جذابی شود که تماشاگران و مردم از دیدن آن لذت ببرند. حالا که مردم انقدر به این بازی اهمیت می‌دهند و همه جا صحبت از دربی است، امیدوارم که یک بازی بی‌حاشیه و جذاب را شاهد باشیم و آبروی فوتبال مملکت حفظ شود.

پروین در پایان گفت: پرسپولیس شرایطش خوب است و در وضعیت خوبی برای این بازی قرار دارد. استقلال هم تیم خوبی دارد و به برد این بازی نیاز دارد. هر تیمی که در دربی بتواند بهتر از موقعیت‌های خود استفاده کند قطعاً برنده خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *