پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21938 24 شهریور 1395 ساعت [ 21:06 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

قلعه‌نویی: از اصفهان خاطرات خوبی دارم به جز زمانی که نگذاشتند قهرمان آسیا شویم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: تعطیلات لیگ به همه تیم‌ها ضربه می‌زند و درست هنگامی که تیم‌ها به آمادگی نسبی می‌رسند با یک سکته این پیشرفت متوقف می‌شود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، امیر قلعه‌نویی دقایقی پیش در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: بازی‌های تراکتورسازی و […]

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: تعطیلات لیگ به همه تیم‌ها ضربه می‌زند و درست هنگامی که تیم‌ها به آمادگی نسبی می‌رسند با یک سکته این پیشرفت متوقف می‌شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، امیر قلعه‌نویی دقایقی پیش در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: بازی‌های تراکتورسازی و ذوب‌آهن همیشه بسیار زیبا بوده و هر دو تیم بازی تاکتیکی خوبی را ارائه می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه ذوب‌آهن مدیرعامل و کادر فنی خوبی دارد، افزود: ما فردا بازی بسیار سختی را مقابل این تیم داریم، اما ما هم تراکتورسازی هستیم و روزبه‌روز بهتر می‌شویم. البته تعطیلات لیگ به همه تیم‌ها ضربه می‌زند و درست هنگامی که تیم‌ها به آمادگی نسبی می‌رسند با یک سکته این پیشرفت متوقف می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی درباره حریف اصفهانی تیمش گفت: ذوب‌آهن در ضدحملات بسیار خوب است و امیدوارم دیدار فردا همچون دیدار قبلی خوب باشد، با این تفاوت که به سه امتیاز این دیدار برسیم.

وی در پاسخ به این سؤال که بهترین دوران مربیگری خود را در کدام سه تیم بزرگ ایران گذرانده‌اید، خاطرنشان کرد: خاطرات خوبی را هم از این سه تیم و هم در اهواز و کرمان داشته‌ام. امسال بسیار خوب بوده و در تبریز من آرامش دارم. به‌طور قطع اگر ورزشگاه یادگار امام (ره) آماده شود این ورزشگاه پر می‌شود.

قلعه‌نویی تصریح کرد: از اصفهان خاطرات خوبی را دارم، به‌جز آن قسمتی که نگذاشتند جام آسیایی را کسب کنیم. اسم از شخص خاصی نمی‌برم، اما جام را مقابل دیدگان‌مان می‌دیدیم. امیدوارم با کسب سهمیه در تبریز سال آینده این کار نقص را به پایان برسانیم.

وی در پاسخ به این سؤال که با حضور این مربی نام الیویرا از روی سکوهای تبریز حذف شد، تصریح کرد: روزی با ساکت صحبت می‌کردم که من آمده‌ام در اصفهان اثرگذاری کنم و این اثرگذاری را صورت دادیم. در تبریز نیز این مسئله وجود داشت. در هر شهری به دنبال این هستیم که تیم هم خوب بازی کند و هم نتیجه خوبی را کسب کند، سال گذشته نیز با بدشانسی چهارم شدیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی بیان کرد: مردم خدمت و صداقت را متوجه می‌شوند. هوادار کار با صداقت را درک می‌کند. من علاوه بر طلبی که داشتم با عشق بدون طرح این مسائل در تبریز ماندم تا در پایان شرمنده مردم خوب آذربایجان نشوم و با کمک هواداران بهترین نتیجه را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که در پایان فصل چه تیمی قهرمان می‌شود و آیا نتیجه دربی پایتخت در صدرنشینی این تیم موثر است، گفت: برای معرفی کاندیداهای قهرمانی زود است و عیار تیم‌ها بعد از تعطیلات مشخص می‌شود. ما به‌دنبال نتیجه دیگر تیم‌ها نیستیم و  فقط به فکر این هستیم که خودمان در زمین پیروز باشیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت