پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21941 24 شهریور 1395 ساعت [ 21:14 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دایی: دوست دارم دربی مساوی شود

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت که تیمش در دیدار مقابل پیکان نیاز مبرم به سه امتیاز بازی دارد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی در خصوص دیدار تیمش مقابل پیکان در نشست خبری پیش از بازی اظهار داشت: پیش از هر چیز باید ابتدا به بهادر عبدی، بازیکن پیکان و […]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت که تیمش در دیدار مقابل پیکان نیاز مبرم به سه امتیاز بازی دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی دایی در خصوص دیدار تیمش مقابل پیکان در نشست خبری پیش از بازی اظهار داشت: پیش از هر چیز باید ابتدا به بهادر عبدی، بازیکن پیکان و خانواده محترمش بابت از دست دادن پدر و مادرشان تسلیت بگویم. به جامعه فوتبال هم تسلیت می‌گویم و عبدی یکی از بازیکنان خوش‌اخلاقی است که امیدوارم ما را هم در غم خود شریک بداند. من چند سال با بهادر کار کردم و او از بچه‌های خوب فوتبال است و امیدوارم هر چه زودتر شرایط روحی و روانی‌اش بهتر شود و بتواند به فوتبال باز گردد.

وی ادامه داد: ما فردا با تیم خوب پیکان بازی داریم. من خودم شاگرد مجید جلالی بودم و او مربی خوبی است. ما شرایط خوبی در جدول داریم و می‌خواهیم در بالای جدول بمانیم. به همین دلیل نیاز مبرم به سه امتیاز این بازی داریم. تمرینات خوبی هم انجام دادیم و فکر می‌کنم با این تمرینات شرایط سخت نباشد. امیدوارم بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران درباره دربی هشتادوسوم تهران گفت: درباره دربی حرفی ندارم، چون سرمربی نفت تهران هستم. با این حال دوست دارم نتیجه این بازی مساوی باشد تا ما بتوانیم شرایط‌مان را در جدول بهتر کنیم.

دایی در خصوص اینکه چرا موفق نشد تیمش را در تعطیلات تقویت کند، اظهار داشت: ما دوست داشتیم تیم‌مان را تقویت کنیم، اما با توجه به شرایطی که داشتیم نتوانستیم از بازیکن داخلی استفاده کنیم. در تعطیلات هفت هشت بازیکن خارجی را تست کردیم که هیچ‌کدام بهتر از بازیکنان خودمان نبودند. اکنون هم چند جای خالی در لیست تیم و سه چهار جای خالی در لیست بزرگسالان داریم. ما می‌توانیم بازیکن جذب کنیم و اگر در طول فصل بازیکنی مدنظرمان بود به لیست اضافه می‌شود.

وی درباره اینکه آیا امسال بازیکن جوانی در لیگ رو می‌کند یا نه، گفت: ما این فصل شرایط سختی داشتیم و کارمان را دیر شروع کردیم. با این حال جوان‌های خوبی داریم، چون اعتقاد داریم مربیان قبلی نفت با بازیکنان جوان خوبی کار کردند و ما هم این راه را ادامه خواهیم داد. البته برای من شرایط سنی بازیکنان تفاوت ندارد و کیفیت، شرایط بدنی و فنی بازیکنان مهم‌تر هستند. سن ملاک نیست و اکنون هم بازیکنان جوانی داریم که به آنها بازی خواهید رسید.

سرمربی تیم نفت در خصوص اینکه چرا با جدایی مجتبی حقدوست و وحید شیخ‌ویسی موافقت کرد، اظهار داشت: ما نمی‌توانیم بازیکنی را به زور نگه داریم. به کسی هم نمی‌توانیم بگوییم از روز اول فیکس هستی یا دروازه‌بان اول یا دوم تیم هستی. شیوه کاری ما از روز اول به همین شکل بوده است. حقدوست با من صحبت کرد و گفت که شاید اینجا به او بازی نرسد و ما هم به این شرط که به نفت برگردد، رضایتنامه‌اش را صادر کردیم. شرایط شیخ ویسی متفاوت بود و او در تمرین ما حاضر نشد و خواست که از تیم جدا شود که موافقت کردیم. چند دروازه‌بان خارجی را دیدم که کیفیت نداشتند و با همین بازیکنان ادامه می‌دهیم.

دایی در مورد مشکلات بین شرکت بهنام پیشرو کیش، مالک باشگاه نفت و وزارت نفت گفت: به‌عنوان سرمربی تیم زیاد در جریان این مسائل نیستم. با این حال می‌دانم از سمت وزارت نفت فشار زیادی وجود دارد. تیم به بهنام پیشرو منتقل شده، اما مشکلات زیادی وجود دارد. در این خصوص از مدیران باشگاه بپرسید.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای تقویت خط دروازه‌بان به علیرضا حقیقی هم پیشنهاد داده است، اظهار داشت: ما به هیچ احدی پیشنهاد ندادیم. من گفتم که سه چهار دروازه‌بان خارجی را تست کردیم، اما نگفتم به کسی پیشنهاد دادیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت