خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار منچستریونایتد / مورینیو: منچستریونایتد جایش در لیگ اروپا نیست
morinio manu

مورینیو: منچستریونایتد جایش در لیگ اروپا نیست

 ژوزه مورینیو در مورد دیدار با فاینورد صحبت کرده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، فصل جدید لیگ اروپا، پنج شنبه شب با انجام ۲۴ بازی آغاز خواهد شد، که در یکی از مهمترین دیدارها، در گروه اول مسابقات، فاینورد میزبان منچستریونایتد است. این مسابقه در ورزشگاه فاینورد استادیوم در روتردام انجام می شود. ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت:

لیگ اروپا، جامی نیست که من بخواهم در آن بازی کنم، جامی نیست که بازیکنان خواهان آن باشند، این جامی نیست که باید در آن حاضر باشیم، اما باید قبول کنیم که در لیگ قهرمانان اروپا حاضر نیستیم و در لیگ اروپا باید رقابت کنیم و این یک واقعیت است. باید به لیگ اروپا و این مسابقات احترام بگذاریم. پنج شنبه یک بازی سخت را پیش رو داریم، اما باید شروع خوبی داشته باشیم چون میخواهیم قهرمان لیگ اروپا شویم. زیرا وقار یونایتد چیزی کمتر از این نیست. تهییج کردن بازیکنان برای این مسابقه کار سختی است، چرا که آن ها خواهان بازی در لیگ قهرمانان اروپا هستند، اما به هر حال باید آن ها را برانگیخت و برای این مسابقه آماده کرد.

یکشنبه نیز بازی سختی پیش رو داریم، پس من باید به هر دو بازی فکر کنم. وین رونی در تمام مسابقات برای یونایتد به میدان رفت و برای تیم ملی انگلیس هم بازی کرد. پس باید به او استراحت می دهم تا آماده بازی با واتفورد شود. همینطور والنسیا و لوک شاو. لوک در تمام مسابقات این فصل به میدان رفته است و فکر می کنم این فرصت باید به روخو داده شود. او خوب تلاش کرده و سخت کار کرده است، پس حضور در این مسابقه حق او است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *