پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 21973 25 شهریور 1395 ساعت [ 9:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

رونالدو : در رئال خوشحالم

در نخستین بازی مرحله گروهی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا مقابل اسپورتینگ، کریستیانو رونالدو گل تساوی حیاتی را به ثمر رساند که در نهایت منجر به پیروزی تیم شد. سایت تیفوسی به نقل نود ، در پایان بازی به AS گفت: بازی: اسپورتینگ واقعاً خوب بازی کرد و کار را برای ما سخت کرد. […]

در نخستین بازی مرحله گروهی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا مقابل اسپورتینگ، کریستیانو رونالدو گل تساوی حیاتی را به ثمر رساند که در نهایت منجر به پیروزی تیم شد.

سایت تیفوسی به نقل نود ، در پایان بازی به AS گفت:

بازی:

اسپورتینگ واقعاً خوب بازی کرد و کار را برای ما سخت کرد. اما رئال مادرید با تلاش تا آخرین لحظه در ورزشگاهی افسانه ای، تاریخ سازی کرد. اما این یک هشدار بود که نمی توانیم خیلی راحت باشیم و همیشه مسلط نخواهیم بود. می خواهیم صدرنشین این گروه باشیم.

تمجید رائول:

او یک دوست است و حرف های او باعث افتخار است چون او کسی است که به عنوان یک شخص و بازیکن تحسینش می کنم. طی چند روز اخیر او همواره کنار ما بوده است.

خوشحالی نکردن بعد از گل:

به طور غریزی قرار بود که خوشحالی کنم، اما اسپورتینگ تیمی است که من را ساخت و نمی توانستم چنین کاری کنم.

رئیس باشگاه اسپورتینگ می خواهد که آنجا بازنشسته شوی:

برای من مایه افتخار است که آن افراد هنوز به من علاقه و محبت دارند. احساس خوشبختی می کنم، اما در مادرید خیلی خوشحالم و می خواهم اینجا بازنشسته شوم چون در حال حاضر این باشگاه در قلب من است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت