پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22006 26 شهریور 1395 ساعت [ 3:29 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گل‌محمدی: دلایل باخت‌مان غیرفوتبالی بود

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: متأسفانه دلایل باخت ما در دیدار مقابل تراکتورسازی غیر فوتبالی بود و برخی تماشاگران ‌خط گرفته بودند تا تیم را به حاشیه ببرند. سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، یحیی گل‌محمدی امشب پس از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران ‌درباره دلایل این شکست […]

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: متأسفانه دلایل باخت ما در دیدار مقابل تراکتورسازی غیر فوتبالی بود و برخی تماشاگران ‌خط گرفته بودند تا تیم را به حاشیه ببرند.

سایت تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، یحیی گل‌محمدی امشب پس از شکست تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران ‌درباره دلایل این شکست اظهار داشت: اصلاً انتظار چنین شکستی را نداشتیم زیرا این مسابقه جزو بهترین بازی‌های تیم‌مان به شمار می‌رفت که در آن حداقل موقعیت را به حریف دادیم اما متأسفانه دلایل باخت ما غیر فوتبالی بود.

وی با بیان اینکه یکی از بحث‌ها تماشاگرانی بودند که نمی‌دانم از کجا خط می‌گیرند و با چه عنوانی این کار را انجام می‌دادند، تصریح کرد: متأسفانه امروز، پیش از بازی و موقع گرم کردن تیم، برخی تماشاگران فحش‌های ناموسی که شایسته خودشان بود، نثار بازیکنان ما کردند و من اعتقاد دارم که آنها از جایی خط می‌گیرند.

سرمربی ذوب‌آهن با انتقاد از این رفتارها ادامه داد: بازیکنان ما با داشتن مشکلات زیاد، صدایشان در نیامده اما با این همه تلاش این اتفاقات می‌افتد که اصلاً قابل تحمل نیست.

وی با بیان اینکه بعد از بازی چند نفر از بازیکنان من به خاطر این فحاشی‌ها گریه می‌کردند، ادامه داد: از طرف دیگر تصمیمات اشتباه و زنجیروار داور مسابقه به گونه‌ای بود که حتی بازیکن تیم حریف هم اعتراف کرد که پنالتی صحیح نبود. داور خیلی راحت یک پنالتی علیه ما گرفت و این موضوع فشار زیادی به ما وارد کرد.

گل‌محمدی تصریح کرد: به همین دلیل اصلاً تمرکز ندارم که درباره بحث فنی صحبت کنم. باید بگویم تیم بازی خوبی داشت و اتحاد زیادی بین بازیکنان بود و هدف آن است که بچه‌ها به خودباوری برسند.

وی در پاسخ به سئوالی درباره خالی بودن نیمکت ذوب‌آهن از بازیکنان باتجربه بیان کرد: تلاش کردیم بتوانیم بازیکن جذب کنیم و نزدیک به 8 خارجی در لیست ما بودند که هیچ را جذب نکردیم. 7-8 بازیکن ایرانی نیز مد نظر ما بودند که هیچ یک جذب نشدند؛ به هر حال مشکلات برای ما هست اما باید به همین جوانان اعتماد کرده و به آینده امیدوار باشیم.

سرمربی ذوب‌آهن اصفهان پیرامون اینکه تماشاگران از کدام ناحیه خط می‌گیرند، خاطرنشان کرد: نمی‌توانم بیش از این وارد جزئیات شوم اما تنها کسی که در این تیم پیش‌قراردادش را گرفته، من بودم و با وجود آنکه 6 هفته از لیگ گذشته، بقیه تیم حتی یک درصد هم نگرفته‌اند؛ به هر حال این مشکلات وجود دارد اما بچه‌های ذوب‌آهن اعتراضی نکرده‌اند و به رسانه‌ها نکشیده است.

وی ادامه داد: دلم می‌سوزد که بچه‌ها به این سر به زیری کار می‌کنند اما در حین گرم‌ کردن فحش ناموسی می‌شنوند؛ اگر تیم در جریان بازی عقب بود، شاید این اتفاقات طبیعی بود اما فحش ناموس شنیدن جای درد دارد.

گل‌محمدی خاطرنشان کرد: این موضوع باعث شد که بچه‌ها عصبی شوند زیرا قبل از بازی و زمانی که تیم به رختکن آمد، من از وضعیت بازیکنان تعجب می‌کردم و نمی‌دانستم چطور تیم را جمع کرده و به زمین بفرستم. نمی‌دانم اینها که هستند و هیچ دلیلی ندارد این کار را انجام دهند.

وی اضافه کرد: آنهایی که باید بدانند، می‌دانند چه کسانی این حرکات را انجام می‌دهند و باید جلوی این حرکات گرفته شود زیرا بدون شک کار ذوب‌آهن را سخت خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت