morinio manu

مورینیو: از نتیجه راضی نیستم

ژوزه مورینیو پس از شکست تیمش مقابل فاینورد در لیگ اروپا، به ارزیابی شرایط تیمش پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از منچستر ایونینگ نیوز، مورینیو پس از دیدار تیمش مقابل فاینورد، در مورد این بازی به خبرنگاران گفت:

  من از نتیجه راضی نیستم، به‌خصوص که به نظر من زمانی بازی را واگذار کردیم که شایستگی باخت را نداشتیم. در نیمه دوم، بازی پایاپای بود و ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم. ما در تلاش برای کسب پیروزی بودیم و درعین‌حال می‌خواستیم از نباختن بازی مطمئن شویم. احساس ما این بود که آن‌ها در حال عقب نشینی هستند و می‌توانیم بازی را تمام کنیم اما در همان زمان گلی که آفساید هم بود دریافت کردیم.

وی ادامه داد:

در نیمه دوم بهتر از نیمه اول بودیم و تلاش بیشتری داشتیم. در نیمه اول کنترل بازی در دست ما بود اما قادر به خلق موقعیت نبودیم. اما در نیمه دوم درحالی‌که ما در تلاش برای گلزنی بودیم، آن‌ها با تعداد زیاد بازیکن و با انگیزه بالا، دفاع می‌کردند. ما تیمی خواهیم بود که همه می‌خواهند مقابل آن‌ها بازی کنند. من نمی‌خواهم در مورد بازیکنان به‌طور خاص صحبت کنم؛ بعضی از بازیکنان اولین بازی فصلشان را تجربه می‌کردند و بعضی‌ها بدتر از دیگران بودند. اما من نمی‌توانم از روی یک بازی آن‌ها را قضاوت کنم. ما والنسیا و شاو را برای این بازی استراحت دادیم و قطعا بدون نیاز به تغییرات زیاد، به شرایط عادی بر خواهیم گشت.

گفتنی است شیاطین سرخ، یکشنبه هفته آینده در هفته پنجم لیگ جزیره، میهمان واتفورد خواهند بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *