خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / حواشی پیش از شروع مسابقه دربی 83 : بازار سیاه فروش بلیط !!!

حواشی پیش از شروع مسابقه دربی 83 : بازار سیاه فروش بلیط !!!

در حالی که حدود ۵هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور دارند، بازار سیاه فروش بلیت در دربی ۸۳ دیده می‌شود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دربی 83 پایتخت در حالی امروز از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد که هواداران دو تیم از ساعت‌ها قبل خود را به ورزشگاه آزادی رساندند.

* قرار بود درهای ورزشگاه آزادی امروز از ساعت 12 به‌روی هواداران باز شود اما حضور پرتعداد هواداران و ازدحام زیاد آنها باعث شد تا مسئولان 2 ساعت زودتر از ساعت مقرر درهای ورزشگاه آزادی را باز کنند.

* حدود 5 ساعت مانده به آغاز دیدار پرسپولیس و استقلال از هفته ششم لیگ برتر شانزدهم، استقبال خوبی از بازی به عمل آمده است. در حال حاضر حدود 5 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند که بیشتر آنها پرسپولیسی هستند.

*بازار کری‌خوانی هم داغ است و هواداران با نشان دادن عدد 6 و 4 برای یکدیگر کری می‌خوانند.

*داخل ورزشگاه بنرهایی نصب شده که یادآور شهدای منا است.

*بازار پرچم فروش‌ها نیز داغ داغ شده و بیرون ورزشگاه حسابی شلوغ است.

* بلیت‌های این بازی در بازار سیاه به فروش می‌رسد. یکی از هواداران به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اعلام کرد که در بازار سیاه پیشنهاد قیمت 100 هزار تومانی برای روبه‌روی جایگاه به او داده بودند.

* گفته شده بود قرار نیست در ورزشگاه آزادی بلیتی به فروش برسد اما طبق گفته یکی از افراد حاضر در ورزشگاه آزادی بلیت‌های طبقه دوم ورزشگاه‌ آزادی امروز در این محل به فروش می‌رسد.

* شور و حال عجیبی بین هواداران قبل از بازی به وجود آمده و هواداران دو تیم با در دست داشتن پرچم‌های تیم‌ مورد علاقه خود وارد ورزشگاه می‌شوند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *