خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار بارسلونا / نیمار: به اینکه در بارسا نباشم فکر نمی کنم
barcelona-celtic

نیمار: به اینکه در بارسا نباشم فکر نمی کنم

ستاره برزیلی تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که خبر مذاکره میان او و قهرمان فرانسه صحت دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نیمار خبری که در بازار نقل‌و‌انتقالات تابستان امسال منتشر شد و از آغاز مذاکراتی میان او و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن حکایت داشت را تأیید کرد. پیش از توافق نیمار با باشگاه بارسلونا برای عقد یک قرارداد پنج سال جدید، خبرهایی در خصوص تلاش پاریسی‌ها برای جذب ستاره پیشین سانتوس به گوش می‌رسید و مدیر برنامه‌های او نیز در ابتدای هفته جاری فاش کرد که دو جلسه مذاکره میان او و نمایندگان PSG – یکی در ایبیسا و دیگری سائوپائولو – صورت گرفته است. نیمار هم گفته‌های مدیربرنامه‌هایش را رد نکرد.

در واقع مهاجم 24 ساله بارسلونا اعتراف کرد که نه تنها با پاری‌سن‌ژرمن بلکه با چند باشگاه مختلف مذاکراتی داشته و در نهایت بر اینکه می‌خواهد به دوران بازیگری‌اش در بارسلونا ادامه دهد، تأکید کرد.

نیمار گفت: من با افرادی زیادی مذاکراتی داشته‌ام، نه فقط با یکی. با این حال تصمیم گرفتم در بارسلونا بمانم چون اینجا را مانند خانه‌ام می‌دانم. من از بازی در کنار هم‌تیمی‌هایم لذت می‌برم و خودم را یک بارسایی می‌دانم.

مدیر برنامه‌های نیمار ادعا کرده که اگر این بازیکن ملی‌پوش به پاری‌سن‌ژرمن ملحق می‌شد، سالیانه 40 میلیون یورو درآمد می‌داشت، ضمن اینکه یک جت شخصی در اختیارش قرار داده می‌شد تا برای حضور در اردوی تیم ملی کشورش او را به برزیل ببرد  و علاوه بر آن در هتل‌های زنجیره‌ای که به نام او نامگذاری خواهند شد هم سهامدار خواهد شد.

نیمار اما به جزئیات چیزهایی که با ماندنش در بارسلونا از دست خواهد داد، اشاره‌ای نکرد. او گفت: ارقامی که مدیر برنامه‌های گفته را نمی‌توانم تأیید کنم چون دوست ندارم درباره چنین مسائلی صحبت کنم. همانطور که گفتم، من با تیم‌های زیادی مذاکره داشتم و پاری‌سن‌ژرمن تنها تیمی نبود که با آن مذاکره کردم. با این حال تصمیم به ماندن در بارسلونا گرفتم چون اینجا از وضعیتم راضی هستم.

قرارداد جدید نیمار او را تا سال 2012 به بارسلونا متعهد می‌کند. با وجود شایعات فراوانی که درباره آینده نیمار وجود دارد ااو می‌گوید فکر نمی‌کند که پیش از پایان قراردادش نیوکمپ را ترک کند.

کاپیتان پیشین تیم ملی برزیل عنوان کرد: خودم را از بارسلونا دور نمی‌بینم. نمی‌توانم تصور کنم که از این تیم جدا خواهم شد چون اینجا را مانند خانه‌ام می‌دانم. من اینجا واقعآً راضی‌ام، احساس مهم بودن می‌کنم، همه اعضای تیم را دوست دارم و امیدوارم بتوانم به کمک کردن به تیم ادامه دهم. فکر می‌کنم که فصلی فوق‌العاده در انتظار من و تیم خواهد بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *