پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22022 26 شهریور 1395 ساعت [ 12:54 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کریس رونالدو دومین چهره محبوب جهان در شبکه های اجتماعی و اولین در میان ورزشکاران

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال‌مادرید از نظر محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی رتبه دوم را در اختیار دارد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق گزارش آماری که توسط مؤسسه «اَپل‌ تری کامیونیکیشن» مادرید صورت گرفته است، کریستیانو رونالدو در رده‌بندی محبوب‌ترین شخصیت‌ها در شبکه‌های اجتماعی که بیشتر تعداد طرفدار و دنبال کننده را دارند، در […]

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال‌مادرید از نظر محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی رتبه دوم را در اختیار دارد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، طبق گزارش آماری که توسط مؤسسه «اَپل‌ تری کامیونیکیشن» مادرید صورت گرفته است، کریستیانو رونالدو در رده‌بندی محبوب‌ترین شخصیت‌ها در شبکه‌های اجتماعی که بیشتر تعداد طرفدار و دنبال کننده را دارند، در جایگاه دوم قرار دارد اگرچه او محبوب‌ترین مرد دنیا در این شبکه‌ها محسوب می‌شود.

رونالدو در سه شبکه‌ اجتماعی فیس‌بوک، توئیتر و اینستاگرام که عضوشان شده است، 238 میلیون طرفدار دارد و از این حیث تنها یک خواننده زن آمریکایی (تیلور سوئیفت) با 246 میلیون دنبال کننده، از او بالاتر است.

رونالدو در ماه فوریه سال جاری، به اولین ورزشکاری تبدیل شد که تعداد طرفدارانش در شبکه‌های اجتماعی از مرز 200 میلیون نفر گذشت. کریس از این حیث فاصله زیادی با رقیب آرژانتینی‌اش در بارسلونا، لیونل مسی دارد ضمن اینکه تعداد طرفداران او در شبکه‌های اجتماعی از مجموع طرفداران ستاره‌هایی مانند لبران جیمز، مایکل جردن، کوبی برایانت، کوین دورانت و استفن کری که همگی در لیگ حرفه‌ای بسکتبال آمریکا (NBA) سابقه بازی دارند، بیشتر است.

در همین حال طبق گزارش سایت «هوکیت» رونالدو که امسال لیگ قهرمانان اروپا را با رئال‌مادرید برد و با پرتغال قهرمان یورو 2016 شد، در 30 روز اخیر، 5.4 میلیون نفر به تعداد طرفدارانش در شبکه‌های اجتماعی افزوده شده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت