پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22061 26 شهریور 1395 ساعت [ 20:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مصاحبه بازیکنان پرسپولیس بعد از دربی 83

سایت تیفوسی : بازیکنان پرسپولیس بعد دربی 83 در مورد این بازی صحبت کردند این درحالی بود که استقلالی ها کماکان اجازه مصاحبه نداشتند!!! دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران استقلال دوست دارم ولی در این بازی چیزی نشنیدم. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند بعد از دربی در جمع خبرنگاران […]

سایت تیفوسی : بازیکنان پرسپولیس بعد دربی 83 در مورد این بازی صحبت کردند این درحالی بود که استقلالی ها کماکان اجازه مصاحبه نداشتند!!!

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران استقلال دوست دارم ولی در این بازی چیزی نشنیدم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا بیرانوند بعد از دربی در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود و هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند، هواداران هم از این یک امتیاز راضی بودند.

وی درباره اشتباه خود در صحنه‌ای که کاوه رضایی موقعیت خوبی از دست داد، اظهار داشت: در آن صحنه اشتباه کردم که خدا را شکر آن را جبران کردم.  این نخستین دربی من بود که بسیار سخت بود. برای این دربی انگیزه زیادی داشتم تا گلی نخورم، امیدوارم به این روند خوب خود ادامه دهم.

دروازه‌بان پرسپولیس درباره فحاشی‌های هواداران استقلال خاطرنشان کرد: هواداران استقلال را دوست دارم ولی تمرکزم روی مسابقه بود. در این بازی چیزی نشنیدم، فکر می‌کردم که آنها من را تشویق می‌کنند به همین خاطر من هم آنها را تشویق کردم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ۲ تیم موقعیت‌هایی داشتند ولی به نظرم مستحق برد بودیم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محسن مسلمان بعد از تساوی در برابر استقلال در دربی 83 اظهار داشت: بازی خوبی بود و 2 تیم نیز موقعیت‌هایی داشتند ولی به نظرم تیم ما مستحق برد بود. 2 تیم تمام تلاش‌ خود را کردند ولی هیچ کدام موفق به کسب 3 امتیاز نشدند.

وی در مورد صحنه درگیری با فرشید اسماعیلی گفت: این اتفاق‌ها در فوتبال طبیعی است و چیز خاصی نبود.

هافبک پرسپولیس در مورد داوری این دیدار گفت: اتفاق خاصی در بازی نیفتاد و داوری نیز خوب بود.

 

سایت تیففوسی : کمال کامیابی‌نیا پس از تساوی در دربی گفت: در 6 هفته‌ای که از لیگ برتر گذشته داوران  2 کارت زرد بی مورد به من دادند. در این دیدار نیز امید ابراهیمی باید اخراج می‌شد؛ او با آرنج ضربه زد ولی به نظر من داوران با بعضی از بازیکنان مدارا می‌کنند.

وی افزود: موقعیت‌هایمان خیلی بهتر از تیم حریف بود ولی نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت