پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22070 27 شهریور 1395 ساعت [ 12:08 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سمپدوریا 0 – 1 میلان ف کسب 3 امتیاز با گل باکا

میلان، سه امتیاز را در خانه سمپدوریا ربود. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال سمپدوریا در بازی آغازین هفته چهارم فوتبال سری آ، میزبان میلان بود که این مسابقه در نهایت با یک گل به سود روسونری پایان یافت تا تیم مونتلا بعد از شکست خانگی در هفته گذشته با کسب این سه […]

میلان، سه امتیاز را در خانه سمپدوریا ربود.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال سمپدوریا در بازی آغازین هفته چهارم فوتبال سری آ، میزبان میلان بود که این مسابقه در نهایت با یک گل به سود روسونری پایان یافت تا تیم مونتلا بعد از شکست خانگی در هفته گذشته با کسب این سه امتیاز مهم به رده ششم صعود کند.

تیم فوتبال میلان که در هفته گذشته در خانه شکست خورده بود، در هفته چهارم در دیداری سخت با قضاوت ایراتی در حضور ۲۱ هزار نفر به مصاف سمپدوریا رفت. دو تیم با این ترکیب پای به زمین گذاشتند. مونتلا در پی این بود که با پیروزی در مقابل تیم سابقش، شکست هفته گذشته را جبران کند.

سمپدوریا

ویویانو، بارتو، سیلوستری، رجینی، پرائت، سالا، توریرا، اشکرینیار، لینتی، موریل، کوالیارلا

میلان

دوناروما، کالابریا، رومانیولی، پالتا، آباته، سوسا، مونتولیوو، بوناونتورا، نیانگ، لاپادولا، سوسو

 

در نیمه اول بازی تیم سمپدوریا، بهتر از میلان کار کرد و روسونری ها اصلاً نتوانستند خودی در زمین نشان دهند. در حالی که سمپدوریا میزبان در نیمه نخست به چند فرصت گلزنی رسید، میلان حتی یک شوت درون چارچوب نداشت.

این شرایط، تا یک ساعت بعد از شروع مسابقه نیز ادامه داشت تا این که با حضور لوکاتلی و باکا قدری شرایط تغییر پیدا کرد. بهترین فرصت میلان در نیمه دوم پیش از به ثمر رسیدن گل، توسط باکا رقم خورد که تلاش او نافرجام ماند. تا اینکه این مهاجم کلمبیایی بالاخره زهر خودش را ریخت.

دقیقه ۸۵: اشکرینیار در خط دفاع اشتباه کرد و باکا با فرصت طلبی روی پاس خوب سوسو، موفق شد دروازه میزبان را باز کند تا میلان را به یک گل حیاتی برساند.

در نهایت میلان با حفظ همین تک گل دیرهنگام، سه امتیاز ارزشمند را به خانه برد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت