پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22121 27 شهریور 1395 ساعت [ 18:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گزارش تمرین استقلال بعد از دربی 83 ،حضور هواداران

اولین تمرین استقلالی‌ها پس از دربی با حضور بازیکنان و اعضای کادرفنی به علاوه یک هنرمند دنبال شد. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، استقلالی‌ها عصر امروز و از ساعت 17 تمرین خود در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی آغاز کردند. * در شروع تمرین، علیرضا منصوریان به مدت 5 دقیقه برای بازیکنان […]

اولین تمرین استقلالی‌ها پس از دربی با حضور بازیکنان و اعضای کادرفنی به علاوه یک هنرمند دنبال شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، استقلالی‌ها عصر امروز و از ساعت 17 تمرین خود در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی آغاز کردند.

* در شروع تمرین، علیرضا منصوریان به مدت 5 دقیقه برای بازیکنان به صحبت پرداخت و به آنها گوشزد کرد مسائل دربی و نتیجه آن را فراموش کرده و به فکر ادامه رقابت‌های لیگ باشند.

* بازیکنان ترکیب اصلی به نرم‌دویی و ریکاوری پرداختند. آنها پس از دویدن چند دور، به گوشه‌ای از زمین رفتند و با استفاده از وسائل خاصی، ماساژ گرفتند.

* سایر بازیکنان، تمرینات ویژه‌ای داشتند و به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند.

* عرشیا بابازاده و حسینی دروازه‌بان‌های دوم و سوم استقلال زیر نظر مربی دروازه‌بان‌های تیم تمرین اختصاصی را پشت سر گذاشتند.

* بهتاش فریبا و نصرالله عبداللهی شاهد تلاش بازیکنان بودند.

* بازیکنان حاضر در ترکیب اصلی دیدار مقابل پرسپولیس به پس از انجام تمرینات هوازی، به پاسکاری در فضای کوچک، ارسال از کناره‌ها و شوتزنی به سمت دروازه مشغول شدند.

* لئوناردو پادوانی، آرش افشین و مجتبی حق‌دوست سه بازیکن استقلال زیر نظر جونز مربی بدنساز انگلیسی تیم، کار را دنبال کردند.

* امیر نوری بازیکن سینما و تلویزیون کشورمان نیز در محل تمرین حاضر شد. او در این باره گفت: آمدم تا کسب نتیجه تساوی در تمرین را به بچه‌محل‌مان تبریک بگویم. در ضمن مگر من تتلو هستم که نتوانم در محل تمرین استقلال حاضر شوم؟!

* امیر نوری سپس به سمت بازیکنان استقلال رفت و با آنها به خوش‌وبش پرداخت. شوخی‌های نوری با مهدی رحمتی تمامی نداشت و مشخص بود این دو نفر از قبل نیز رفاقتی با یکدیگر داشتند. نوری در صحنه‌ای، به پشت دروازه‌ رفت و از رحمتی خواست اگر می‌تواند، او را در آن قسمت از زمین تمرین، هدف شوتزنی با توپ قرار دهد!

* امید ابراهیمی که در دربی از ناحیه پای چپ دچار آسیب دیدگی جزیی شده بود، با بانداژ و یخ‌درمانی به سمت رختکن رفت تا ماساژ بگیرد.

* بازیکنان اصلی استقلال پس از حدود 20 دقیقه تمرین کنار زمین، بعد از ابراهیمی راهی رختکن شدند.

* مهدی رحمتی کاپیتان استقلال دقایقی با حمید بابازاده مربی دروازه‌بان‌های این تیم جلسه‌ای برگزار کرد.

* آخرین مرحله تمرین، فوتبال در فضای کوچک بود. علی چینی و محمد خرمگاه، بازیکنان را به سه گروه تقسیم کردند و در یک سوم از زمین، با آنها تمرین فوتبال و پاسکاری در یک فضای کوچک را برگزار کردند.

* در پایان تمرین، امیر نوری به سمت علیرضا منصوریان رفت و بابت اینکه استقلال توانست در دربی به هدف خود برسد، به سرمربی استقلال تبریک گفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت