پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22126 27 شهریور 1395 ساعت [ 22:32 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

انریکه: تغییر خطرناک‌ تاکتیک بازی‌مان جواب داد

سرمربی بارسلونا با ابراز رضایت از تغییر تاکتیکی که برای بازی تیمش در هفته چهارم لالیگا اعمال کرد، عملکرد تمام شاگردانش را در این بازی خارج از خانه ستود. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بارسلونا به بهترین شکل ممکن به شکست خانگی 2 بر یک هفته گذشته‌اش برابر آلاوس تازه صعود کرده واکنش نشان […]

سرمربی بارسلونا با ابراز رضایت از تغییر تاکتیکی که برای بازی تیمش در هفته چهارم لالیگا اعمال کرد، عملکرد تمام شاگردانش را در این بازی خارج از خانه ستود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بارسلونا به بهترین شکل ممکن به شکست خانگی 2 بر یک هفته گذشته‌اش برابر آلاوس تازه صعود کرده واکنش نشان داد و در چهارمین هفته از لالیگا، لگانس یکی دیگر از تیم‌های تازه صعود کرده به لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا را با نتیجه قاطع 5 بر یک مغلوب کرد.

لوئیس انریکه، سرمربی بارسلونا که شاگردانش سه‌شنبه هفته پیش نیز بردی پرگل در لیگ قهرمانان اروپا داشتند (پیروزی 7 بر صفر برابر سلتیک) درباره عملکرد تیمش در خانه لگانس که در آن خط دفاعی بارسلونا در دقایق پایانی به دردسر افتاد، گفت: من از عملکرد همه بازیکنانم و تأثیرگذاری آنها بر بازی راضی‌ام. ما از فضاهای خالی که در میدان به وجود می‌آمد نهایت استفاده را بردیم و از همان ابتدای بازی پرتحرک و بسیار فعال بودیم.

سرمربی کاتالان‌ها درباره تغییر سیستم بازی تیمش به 3-4-3 اظهار داشت: زمانی که توپ را در اختیار داریم از یک محور استفاده می‌کنیم و امروز این محور را با سه مدافع میانی ساختیم. سیستمی که برای این بازی انتخاب کردیم، کمی خطرناک بود اما نتیجه داد.

استراحت دادن به سرخیو بوسکتس اصلی‌ترین دلیل تغییر سیستم بازی بارسلونا بود و لوئیس انریکه اعتراف کرد که نبودن این بازیکن اسپانیایی در میدان کار او را سخت کرده است. وی عنوان کرد: در ادامه فصل باز هم تلاش خواهم کرد که به بوسکتس استراحت بدهم، مسلماً دوست دارم او در همه بازی‌ها حضور داشته باشد.

بازی بعدی بارسلونا چهارشنبه در هفته پنجم لالیگا برابر اتلتیکومادرید است که چالشی سخت برای انریکه و شاگردانش محسوب می‌شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت