پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22140 28 شهریور 1395 ساعت [ 0:46 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

لسترسیتی ۳ – ۰ برنلی

سایت تیفوسی : در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، تیم‌های برنلی و لسترسیتی در ورزشگاه کینگ پاور به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با ارائه یک نمایش مطمئن، موفق شد به راحتی حریف خود را شکست دهد.   لسترسیتی: زیلر، سیمپسون، هوث، مورگان، فوکس، محرز، درینک‌واتر، آمارتی، آلبرایتون، سلیمانی و واردی […]

سایت تیفوسی : در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، تیم‌های برنلی و لسترسیتی در ورزشگاه کینگ پاور به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با ارائه یک نمایش مطمئن، موفق شد به راحتی حریف خود را شکست دهد.

 

لسترسیتی: زیلر، سیمپسون، هوث، مورگان، فوکس، محرز، درینک‌واتر، آمارتی، آلبرایتون، سلیمانی و واردی

 

دقیقه ۹: روی حرکت دیدنی محرز، لسترسیتی صاحب کرنر شد. ضربه کرنر آلبرایتون اما توسط آمارتی از فاصله نزدیک به بیرون زده شد.

دقیقه ۲۰: روی یک کار تیمی، هندریک از برنلی صاحب موقعیت شوت‌زنی شد اما ضربه این بازیکن از ۲۰ متری دروازه راهی به چارچوب نداشت.

دقیقه ۲۵: محرز روی یک حرکت انفرادی صاحب موقعیت شوت‌زنی شد که ضربه این بازیکن توسط هیتون دفع شد.

دقیقه ۴۵+۲: روی سانتر فوق‌العاده فوکس از روی ضربه ایستگاهی، سلیمانی خرید جدید باشگاه اولین گلش را برای روباه‌ها به ثمر رساند.

 

دقیقه ۴۷: روی حرکت انفرادی محرز و سانتر این بازیکن، واردی اثر ناقصی روی توپ گذاشت تا پس از رسیدن به سلیمانی این بازیکن از فاصله نزدیک گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۶۸: روی برگشت یک ضربه کرنر، فوکس از بیرون محوطه جریمه اقدام به شوت‌زنی کرد اما ضربه‌اش با فاصله کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۷۸: بازهم محرز به‌سادگی به قلب دفاع حریف زد و سانتری روی دروازه ارسال کرد. بن می مدافع لستر اما وقتی تلاش می‌کرد توپ را دفع کند، دروازه خودی را به‌اشتباه باز کرد.

درنهایت این بازی با حساب ۳-۰ به سود لسترسیتی به پایان رسید تا هفته عالی این باشگاه تکمیل شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت