سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / لسترسیتی ۳ – ۰ برنلی

لسترسیتی ۳ – ۰ برنلی

سایت تیفوسی : در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر انگلیس، تیم‌های برنلی و لسترسیتی در ورزشگاه کینگ پاور به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میزبان با ارائه یک نمایش مطمئن، موفق شد به راحتی حریف خود را شکست دهد.

 

لسترسیتی: زیلر، سیمپسون، هوث، مورگان، فوکس، محرز، درینک‌واتر، آمارتی، آلبرایتون، سلیمانی و واردی

 

دقیقه ۹: روی حرکت دیدنی محرز، لسترسیتی صاحب کرنر شد. ضربه کرنر آلبرایتون اما توسط آمارتی از فاصله نزدیک به بیرون زده شد.

دقیقه ۲۰: روی یک کار تیمی، هندریک از برنلی صاحب موقعیت شوت‌زنی شد اما ضربه این بازیکن از ۲۰ متری دروازه راهی به چارچوب نداشت.

دقیقه ۲۵: محرز روی یک حرکت انفرادی صاحب موقعیت شوت‌زنی شد که ضربه این بازیکن توسط هیتون دفع شد.

دقیقه ۴۵+۲: روی سانتر فوق‌العاده فوکس از روی ضربه ایستگاهی، سلیمانی خرید جدید باشگاه اولین گلش را برای روباه‌ها به ثمر رساند.

 

دقیقه ۴۷: روی حرکت انفرادی محرز و سانتر این بازیکن، واردی اثر ناقصی روی توپ گذاشت تا پس از رسیدن به سلیمانی این بازیکن از فاصله نزدیک گل دوم خود و تیمش را به ثمر برساند.

دقیقه ۶۸: روی برگشت یک ضربه کرنر، فوکس از بیرون محوطه جریمه اقدام به شوت‌زنی کرد اما ضربه‌اش با فاصله کمی به بیرون رفت.

دقیقه ۷۸: بازهم محرز به‌سادگی به قلب دفاع حریف زد و سانتری روی دروازه ارسال کرد. بن می مدافع لستر اما وقتی تلاش می‌کرد توپ را دفع کند، دروازه خودی را به‌اشتباه باز کرد.

درنهایت این بازی با حساب ۳-۰ به سود لسترسیتی به پایان رسید تا هفته عالی این باشگاه تکمیل شود.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران