خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / منچسترسیتی / گواردیولا: بورنموث بهترین حریف این فصل ما بود
pep-guardiola man-city

گواردیولا: بورنموث بهترین حریف این فصل ما بود

سرمربی منچستر سیتی از پیروزی تیمش مقابل بورنموث پس از هفته ای سنگین ابراز خوشحالی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پپ گواردیولا پس از پیروزی ۴-۰ تیمش مقابل بورنموث در هفته پنجم لیگ برتر اذعان کرد بورنموث بهترین حریفی بوده که این فصل مقابل تیمش بازی کرده است.

گواردیولا به نقل از وبسایت رسمی باشگاه منچستر سیتی پس از بازی به خبرنگاران گفت:

مهمترین چیز این است که چند روز پس از بازی در لیگ قهرمانان موفق شدیم پیروز شویم. بازی در لیگ قهرمانان از نظر ذهنی دشوار است پس پیروزی در بازی بعد و ارائه نمایش خوب مرا خوشحال می کند.

بورنموث بهترین تیمی است که در این فصل مقابلش بازی کردیم. دیگر تیم ها جلوی ما تنها از توپ های بلند استفاده کردند. امروز کیفیت بازیکنان ما تفاوت را رقم زد. از این نتیجه خوشحالم چون کیفیت بورنموث را می دانم و مهاجم آن ها بازیکن خوبی است. خوشحالم چون هواداران زمانی که بازیکنان مشهور بدون توپ در زمین می دوند احساس افتخار می کنند.

دی بروین بازیکن خاصی است. بدون توپ جنگنده است و با توپ همه چیز را می بیند. همیشه تصمیم درست را می گیرد و خوش شانسیم که او را در اختیار داریم. امیدواریم که بتواند به همین روند شگفت انگیز ادامه بدهد. البته که او یکی از بهترین بازیکنان دنیا است اما برای تصاحب جوایز فردی ابتدا تیم باید جام ببرد. او یکی از بهترین بازیکنانی است که من تا به حال داشتم. مسی جایگاه خاص خودش را دارد و دی بروین در کنار دیگر بازیکنان بزرگی که با آن ها کار کردم حضور دارد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *