پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22157 28 شهریور 1395 ساعت [ 14:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

نوراللهی به بهانه سربازی می خواهد جدا شود

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل رفتن به خدمت سربازی قصد جدایی از این تیم دارد. سایت تیفوس یبه گزارش وبسایت نود، احمد نوراللهی هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس که در فصل جدید در ترکیب این تیم جایی نداشته از برانکو خواسته از جمع سرخپوشان جدا شود. نوراللهی که پیش از تغییر سیستم سرخپوشان از […]

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل رفتن به خدمت سربازی قصد جدایی از این تیم دارد.

سایت تیفوس یبه گزارش وبسایت نود، احمد نوراللهی هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس که در فصل جدید در ترکیب این تیم جایی نداشته از برانکو خواسته از جمع سرخپوشان جدا شود.

نوراللهی که پیش از تغییر سیستم سرخپوشان از ۴،۲.۳،۱ به ۴،۴.۲ بازیکن ثابت پرسپولیس بود بعد از اینکه تعداد هافبک های تدافعی تیم به یک نفر کاهش یافت تبدیل به نیمکت نشین کامیابی نیا شد و فرصت چندانی برای بازی پیدا نکرد و به همین خاطر خواهان جدایی از این تیم شده است.

با توجه به محرومیت کامیابی نیا احتمالا بازی مقابل سپاهان اولین بازی فیکس نورالهی برای پرسپولیس خواهد بود. برانکو با خواسته نوراللهی مخالفت کرده اما هافبک جوان سرخپوشان که معافیت تحصیلی دانشجویی دارد در صورت انصراف از تحصیل نیم فصل سرباز خواهد شد و به احتمال زیاد مقصد او تراکتورسازی خواهد بود.

تراکتورسازی در ابتدای فصل جاری هم خواهان جذب نوراللهی و عالیشاه به عنوان بازیکن سرباز بود اما احمد نوراللهی که یک سال با پرسپولیس قرارداد داشت ابتدای امسال یک فصل دیگر هم قراردادش را تمدید کرد. نوراللهی پس از پشت سر گذاشتن خدمت باید بار دیگر به پرسپولیس برگردد.

مدیر برنامه های نوراللهی خبر تمایل این بازیکن به سرباز شدن را تایید کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت