پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22184 28 شهریور 1395 ساعت [ 21:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو: گل نخست واتفورد حاصل اشتباه داور بود؛ باید بهتر شویم

سرمربی منچستر یونایتد پس از سومین شکست پیاپی تیمش از عملکرد داور بازی مقابل واتفورد انتقاد کرد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو پس از شکست ۳-۱ تیمش مقابل واتفورد در هفته پنجم لیگ برتر از عملکرد داور بازی انتقاد کرد. مورینیو همچنین اذعان کرد تیمش در نیمه دوم بهتر از حریف بوده […]

سرمربی منچستر یونایتد پس از سومین شکست پیاپی تیمش از عملکرد داور بازی مقابل واتفورد انتقاد کرد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، ژوزه مورینیو پس از شکست ۳-۱ تیمش مقابل واتفورد در هفته پنجم لیگ برتر از عملکرد داور بازی انتقاد کرد. مورینیو همچنین اذعان کرد تیمش در نیمه دوم بهتر از حریف بوده و روی اشتباه فردی بازی را واگذار کرده است.

مورینیو پس از بازی به شبکه BT Sport گفت:

همیشه زمانی که تیم نتیجه نگیرد نگران می شوم. در مورد گل نخست حریف بحثی وجود ندارد. در مورد صحنه خطای بازیکن واتفورد روی مارسیال بحثی وجود ندارد و همه چیز مشخص است. مثل بازی هفته گذشته مقابل منچستر سیتی همه چیز مشخص است. من نمی توانم مسائل داوری را کنترل کنم. مهم نیست هوادار یونایتد و یا واتفورد هستید، گل اول روی خطای بازیکن واتفورد بثمر رسید.

در نیمه نخست برای ۳۰ دقیقه خوب کار نکردیم و این چیزی است که ما می توانیم کنترلش کنیم. باید بهتر شویم. اشتباه داور و کمک داور تحت کنترل من نیست. در نیمه دوم بهتر شدیم و گل تساوی را زدیم و برای زدن گل پیروزی بخش تلاش کردیم. دروازه بان واتفورد یک عکس العمل درخشان نشان داد و در چند صحنه بدشانس بودیم. شانس را هم نمی شود کنترل کرد.

من نمی توانم داور و یا شانس را کنترل کنم. تنها چیزی که می توانم کنترل کنم اشتباه های فردی و تیمی خودمان است. مثلا گل دوم حریف روی اشتباه فردی بثمر رسید. بازی داشت خوب پیش می رفت و تیم فشار خوبی روی دروازه واتفورد وارد می کرد اما در یک ضد حمله غافل گیر شدیم. به یاد ندارم ده خیا در نیمه دوم توپ را با دستانش لمس کرده باشد. از نظر تیمی و فردی باید بهتر کار کنیم.

منچستر یونایتد با قبول دومین شکست پیاپی خود در لیگ برتر با ۹ امتیاز در رده ششم جدول جای گرفت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت