خانه / خبرهای فوتبال خارجی / اخبار باشگاه ها / اخبار یوونتوس / اینترمیلان 2 – 1 یوونتوس ، پیروزی بزرگ اینتر
inter

اینترمیلان 2 – 1 یوونتوس ، پیروزی بزرگ اینتر

 تیم فرانک دی بوئر موفق شد در هفته چهارم رقابت های سری آ در جدال حساس مقابل یوونتوس در ورزشگاه جوزپه مه آتزا با نتیجه ۲-۱ از سد یوونتوس عبور کند.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، اینتر که تاکنون در سه هفته گذشته رقابت های سری آ تنها ۴ امتیاز کسب کرده بود، امشب در دیداری که شدیداً تحت فشار روانی قرار داشت، موفق شد از سد مدافع عنوان قهرمانی عبور کرده و اعتماد به نفس زیادی برای ادامه مسیر کسب کند.

لحظات حساس بازی:

دقیقه ‘۶۶ (۰-۱)(استفان لیخشتاینر): الکس ساندرو از سمت چپ به خوبی دی آمبروسیو را جا گذاشت و توپ را به دهانه دروازه فرستاد تا لیخشتاینر پیش تاخته با یک بغل پا از میان مدافعان اینتر دروازه میزبان را باز کند.

دقیقه ‘۶۸ (۱-۱)(مائورو ایکاردی): خیلی زود نراتزوری گل خورده را جبران کرد تا به بازی برگردد؛ ایکاردی که در این فصل تنها گلزن اینتر در تمام بازی ها بوده، روی کرنر ارسالی بانگا با یک ضربه سر قاطع دروازه بوفون را باز کرد.

دقیقه ‘۷۸ (۲-۱)(ایوان پریشیچ): روی اشتباه دفاع یوونتوس، ایکاردی در سمت راست محوطه صاحب توپ شد و در حالیکه بوفون با خروج خود زاویه را برای او تنگ کرده بود، این بازیکن توپ را به روی دروازه فرستاد تا پریشیچ با ضربه سر توپ را وارد درواز کند.

دقیقه ‘۹۰: اور بانگا با دریافت کارت زرد دوم در آخرین دقایق مسابقه، از زمین بازی اخراج شد اما اینتر با مقاوت ۵ دقیقه ای دیگر، موفق شد به یک پیروزی حیاتی و مهم در این دربی حساس دست پیدا کرده و خود را ۷ امتیازی کند.

این گزارش تکمیل می شود…

ترکیب دو تیم و آمار بازی:

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *