پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22206 29 شهریور 1395 ساعت [ 10:26 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جام جهانی فوتسال 2016 کلمبیا : ایران 3 – 3 آذربایجان ، ایران به برزیل خورد!!!

تیم ملی فوتسال ایران با تساوی مقابل آذربایجان، به عنوان تیم سوم از گروه خود صعود کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم, تیم ملی فوتسال ایران در سومین و آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی جام جهانی، بامداد امروز (دوشنبه) از ساعت 3:30 به مصاف آذربایجان رفت و برابر حریف خود با نتیجه 3 […]

تیم ملی فوتسال ایران با تساوی مقابل آذربایجان، به عنوان تیم سوم از گروه خود صعود کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم, تیم ملی فوتسال ایران در سومین و آخرین مسابقه خود در مرحله گروهی جام جهانی، بامداد امروز (دوشنبه) از ساعت 3:30 به مصاف آذربایجان رفت و برابر حریف خود با نتیجه 3 بر 3 متوقف شد.

در نیمه اول، ایران برتر از آذربایجان بود و موقعیت‌های خطرناک زیادی داشت. احمد اسماعیل پور در دقیقه یک توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. یک دقیقه بعد، آذربایجان توسط بولینیا به گل رسید و بازی را به تساوی کشاند. این نیمه با نتیجه یک بر یک مساوی به اتمام رسید.

ایران نیمه دوم بازی را نیز  هجومی آغاز کرد و در دقیقه نخست این نیمه توسط فرهاد توکلی به گل رسید اما باز هم آذربایجان خیلی زود گل خورده را جبران کرد و گالو در دقیقه 22 با شوتی محکم، دروازه ایران را باز کرد. این پایان گلزنی‌های گالو در این مسابقه نبود. روی اشتباه اصغر حسن‌زاده، بازیکنان تیم آذربایجان با سپهر محمدی دروازه‌بان ایران، دو به تک شدند تا گالو در دقیقه 32، گل سوم آذربایجان را وارد دروازه ایران کند. حسین طیبی در دقیقه 35 توانست گل تساوی ایران را به ثمر برساند و در نهایت، بازی با نتیجه 3-3 مساوی پایان یافت. در اواخر مسابقه، محمد کشاورز کاپیتان ایران به جای محمدی درون دروازه قرار گرفت.

با این نتیجه، تیم ملی ایران با 4 امتیاز و به علت تفاضل گل کمتر، در جایگاه سوم گروه E قرار گرفت. شاگردان ناظم‌الشریعه روز پنجشنبه اول مهر ماه از ساعت 01:30 بامداد مقابل برزیل، قهرمان 5 دوره جام جهانی فوتسال قرار می‌گیرند. برزیل در دور گروهی این رقابت‌ها، 29 گل به ثمر رسانده است. آذربایجان هم با تایلند پیکار خواهد کرد.

در بازی همزمان این گروه اسپانیا موفق شد با نتیجه 3-4، مراکش بدون امتیاز را شکست دهد. با این نتیجه، اسپانیا با کسب 9 امتیاز به عنوان صدرنشین صعود کرد و در مرحله یک‌هشتم نهایی، روز اول مهرماه باید با قزاقستان مصاف دهد. قزاقستان در گروه E موفق شد با نتیجه 10 بر صفر جزایر سلیمان را از پیش رو بردارد و با 6 امتیاز به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کند. آرژانتین هم در این گروه با وجود تساوی 2 – 2 مقابل کاستاریکا، با 7 امتیاز به عنوان تیم نخست از گروه خود صعود کرد تا در روز2 مهر ماه، به مصاف اوکراین برود.

نتایج رقابت های بامداد امروز به شرح زیر است:

گروه E
آرژانتین 2 – 2 کاستاریکا
جزایر سلیمان صفر – 10 قزاقستان

گروه F
ایران 3 – 3 جمهوری آذربایجان
اسپانیا 4 – 3 مراکش

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت