پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22219 29 شهریور 1395 ساعت [ 10:39 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

زیدان : تداوم پیشرفت برای تیم من مهم ترین نکته است

سرمربی فرانسوی رئال‌مادرید پس از کسب شانزدهمین پیروزی متوالی‌اش در لالیگا، از اینکه این برد را با تعدادی از مهره‌های نیمکت نشین خود به دست آورده، ابراز خرسندی کرد. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال‌مادرید شب گذشته (یکشنبه) در حالی چهارمین پیروزی متوالی خود در هفته چهارم لالیگا را کسب کرد و […]

سرمربی فرانسوی رئال‌مادرید پس از کسب شانزدهمین پیروزی متوالی‌اش در لالیگا، از اینکه این برد را با تعدادی از مهره‌های نیمکت نشین خود به دست آورده، ابراز خرسندی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال‌مادرید شب گذشته (یکشنبه) در حالی چهارمین پیروزی متوالی خود در هفته چهارم لالیگا را کسب کرد و به صدرنشینی‌اش در جدول رده‌بندی رقابت‌ها ادامه داد که دو ستاره کلیدی خط حمله‌اش، کریستیانو رونالدو و گرث بیل را در اختیار نداشت. با این حال غیبت این دو ستاره سرشناس مانع از رسیدن زیزو به هدفش نشد و کهکشانی‌ها با دو گل در خانه اسپانیول به برتری دست پیدا کردند و 12 امتیازی شدند.

در غیاب رونالدو و بیل، سفیدپوشان شهر مادرید به لوکاس واسکز و مارکو آسنسیو میدان دادند و خامس رودریگس و کریم بنزما هم برای این تیم گلزنی کردند.

زیدان که حالا با کسب 16 پیروزی‌ متوالی در لالیگا (با احتساب 12 بردش در فصل گذشته) به رکورد بارسلونای پپ گواردیولا رسیده است، پس از این بازی به خبرنگاران گفت: از تغییراتی که در تیم‌مان صورت گرفت راضی‌ام چون همه دارند کارشان را به خوبی انجام می‌دهند. همیشه از سیستم چرخشی استفاده می‌کنیم و باز هم به این کار ادامه می‌دهیم. در تیمم 24 بازیکن دارم و همه آنها هم بازیکنانی با کیفیت هستند.

زیزو ادامه داد: هنوز 60 بازی دیگر در این فصل داریم و تمام بازیکنان باید در این بازی‌ها به میدان بروند. به لطف تلاش تمام بازیکنان‌مان  کارمان را به خوبی انجام می‌دهیم.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها اعتراف کرد که بازگشت رئال‌مادرید به صدر جدول رده‌بندی لالیگا، کار آسانی نبوده به خصوص که اسپانیول در خانه‌اش چالش سختی را پیش روی شاگردان او قرار داد.

او تأکید کرد: من نمی‌دانم میان این تیم و تیمی که فصل گذشته داشتیم چه تفاوت‌هایی وجود دارد اما این را می‌دانم که فصل گذشته برابر اسپانیول مشکلاتی داشتیم. حریف بسیار خوب بازی کردیم اما ما همیشه در بازی‌های خارج از خانه‌مان چالش‌های سختی را تجربه کرده‌ایم. به پیشرفت‌مان ادامه می‌دهیم و این است که اهمیت دارد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت