پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22227 29 شهریور 1395 ساعت [ 13:56 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شجاعی نامزد بهترین بازیکن هفته دوم لیگ یونان

درخشش در هفته دوم لیگ یونان باعث شد تا نام ملی پوش ایرانی بیشتر از گذشته در صدر اخبار رسانه ها قرار بگیرد. سایت تیفوسی به گزارش “ورزش‌سه”،  مسعود شجاعی بعد از جدایی از الغرافه در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی اروپا راهی لیگ یونان شد تا در کنار کریم انصاری فرد پیراهن پانیونیوس […]

درخشش در هفته دوم لیگ یونان باعث شد تا نام ملی پوش ایرانی بیشتر از گذشته در صدر اخبار رسانه ها قرار بگیرد.

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش‌سه”،  مسعود شجاعی بعد از جدایی از الغرافه در آخرین روزهای نقل و انتقالات تابستانی اروپا راهی لیگ یونان شد تا در کنار کریم انصاری فرد پیراهن پانیونیوس را برتن کند. تصمیمی که باعث شد تا این ملی پوش باتجربه ایرانی بار دیگر فرصت بازی در اروپا را به دست بیاورد.
در ابتدا کمتر کسی تصور می کرد حضور شجاعی در یونان تا این اندازه در بازگرداندن هافبک تکنیکی فوتبال ایران تاثیرگذار باشد اما تنها دو هفته زمان کافی بود تا همه نگاه های به مسعود تغییر کند چون حالا در این فرصت کوتاه شجاعی به مرد همه کاره تیمش تبدیل شده و زمینه بردهای پانیونیوس را فراهم می کند.
پانیونیوس در هفته دوم سوپر لیگ یونان با نتیجه دو بر صفر در زمین تیم اشکودا زانتی به پیروزی رسید و مسعود شجاعی زننده گل اول این تیم در دقیقه 5 بود. درخشش در این بازی و گل زیبایی که او به ثمررساند باعث شد تا نام مسعود توسط هیئت منصفه 23 نفره روزنامه نگاران ارشد ورزشی در جمع 8 نامزد نهایی زیباترین گل‌های هفته سوپر لیگ یونان قرار بگیرد تا این شانس را داشته باشد با آرای مردمی به عنوان گل برتر هفته انتخاب شود.
این در حالی است که در نظرسنجی بهترین بازیکن مصاف  اشکود زانتی و پانیونیوس نیز مسعود شجاعی به عنوان بهترین بازیکن برگزیده و در جمع نامزدهای اصلی قرار بگیرد. جایزه تعیین شده برای بهترین بازیکن و زننده زیباترین گل هفته 5 هزار یورو است که از طرف شرکت هوندا موتور به عنوان اسپانسر اصلی رقابت ها پرداخت می‌شود.
کریم انصاری‌فرد، مهاجم تیم پانیونیوس و دیگر ملی پوش ایرانی نیز در هفته اول سوپر لیگ یونان نامزد دریافت جایزه زیباترین گل هفته شده بود، اما در نظرسنجی نهایی فقط 2.38 درصد آرای مردمی را کسب کرد و از دریافت جایزه 5 هزار یورویی بازماند.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت