پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22234 29 شهریور 1395 ساعت [ 14:09 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

دژاگه به بازی با ازبکستان و کره هم نمی رسد!!!

هنوز شوک دوری چند ماهه منتظری از اردوی تیم ملی تمام نشده بود که حالا خبر می رسد دومین بازیکن کلیدی ایران نیز جدال حساس با ازبکستان و کره جنوبی را از دست خواهد داد. سایت تیفوسی به گزارش “ورزش‌سه”،  اشکان دژاگه کاپیتان دوم تیم ملی ایران بعد از آسیب دیدگی در جریان دیدار با […]

هنوز شوک دوری چند ماهه منتظری از اردوی تیم ملی تمام نشده بود که حالا خبر می رسد دومین بازیکن کلیدی ایران نیز جدال حساس با ازبکستان و کره جنوبی را از دست خواهد داد.

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش‌سه”،  اشکان دژاگه کاپیتان دوم تیم ملی ایران بعد از آسیب دیدگی در جریان دیدار با قطر نتوانست ملی پوشان را در مصاف با چین همراهی کند و تنها از روی صندلی های ورزشگاه شن یانگ شاهد مصاف با این تیم بود.
اشکان که به خاطر همین مصدومیت و همچنین مشکلات مالی با مدیران باشگاه العربی در آستانه فسخ قرارداد قرار دارد با وجود پیگیری تمرینات اختصاصی و فیزیوتراپی هنوز شرایط لازم برای بازگشت به تمرینات را به دست نیاورده و آن گونه که پزشکان مدعی شدند حداقل به دو تا سه هفته دیگر زمان نیاز دارد که سلامتی اش را به دست بیاورد به همین خاطر نمی تواند در اردوی آتی تیم ملی حضور داشته باشد.
این خبر در حالی به گوش کی روش و کادر فنی تیم ملی رسید که با غیبت اشکان و منتظری سرمربی تیم ملی به دنبال ایجاد تغییرات در فهرست نفرات دعوت شده به اردوی آتی تیم ملی است تا جایگزین های خوبی برای این دو نفر در اختیار داشته باشد گرچه گفته می شود در حال حاضر پورعلی گنجی به عنوان جانشین منتظری و شجاعی به عنوان جانشین دژاگه در تفکرات کی روش قرار دارند.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت