پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22243 29 شهریور 1395 ساعت [ 18:40 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

حضور رونالدو و بیل در تمرین رئال

 صدر نشین لالیگا امروز بار دیگر تمرینات خود را از سر گرفت. سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بازیکنانی که در دیدار شب گذشته مقابل اسپانیول بیشتر بازی کرده بودند، امروز بیشتر مشغول تمرینات ریکاوری بودند و کاسمیرو به همراه په په در سالن بدنسازی کار کردند و از طرفی کریستیانو رونالدو […]

 صدر نشین لالیگا امروز بار دیگر تمرینات خود را از سر گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بازیکنانی که در دیدار شب گذشته مقابل اسپانیول بیشتر بازی کرده بودند، امروز بیشتر مشغول تمرینات ریکاوری بودند و کاسمیرو به همراه په په در سالن بدنسازی کار کردند و از طرفی کریستیانو رونالدو و گرت بیل که در دیدار مقابل اسپانیول غایب بودند، به تمرینات بازگشتند.

زیدان در این جلسه تمرینی انزو، اودگارد و کرانینکس را هم از کاستیا دعوت کرده بود. تمرکز اصلی بازیکنان روی کار با توپ بود چرا که سفید پوشان قبلاً تمرینات مختلفی به مالکیت توپ، پرس کردن، حرکات ترکیبی تک ضرب و گلزنی پس از جا گذاشتن موانع اختصاص داده بودند.

انتظار می رود که کاسمیرو، هافبک دفاعی برزیلی مادریدی ها که شب گذشته مقابل اسپانیول در دقیقه ‘۲۰ به دلیل مصدومیت زمین بازی را ترک کرد، محض احتیاط و جلوگیری از مصدومیت های جدی تر در دیدار این هفته مقابل ویارئال استراحت خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت