پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22244 29 شهریور 1395 ساعت [ 18:41 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ماتا و پیام به هواداران یونایتد ، الان وقت ماتم گرفتن نیست

ماتا معتقد است روزهای خوب به زودی فرا می رسد. سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، خوان ماتا هافبک اسپانیایی منچستریونایتد، بعد از سومین شکست پیاپی این تیم، در وبلاگ شخصی خود خطاب به هواداران نوشته است: فکر می کنم هیچ نیازی نباشد که توضیح دهم چقدر همه ما از شکست های اخیر متاسف هستیم، […]

ماتا معتقد است روزهای خوب به زودی فرا می رسد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، خوان ماتا هافبک اسپانیایی منچستریونایتد، بعد از سومین شکست پیاپی این تیم، در وبلاگ شخصی خود خطاب به هواداران نوشته است:

فکر می کنم هیچ نیازی نباشد که توضیح دهم چقدر همه ما از شکست های اخیر متاسف هستیم، ولی چاره ای نیست، اکنون وقت ماتم گرفتن نیست، باید واکنش نشان دهیم. در بازی مقابل واتفورد، بعد از آن که بازی را مساوی کردیم. توپ و میدان را در دست داشتیم و نزدیک به محوطه جریمه حریف بودیم، می خواستیم گل برتری را به ثمر برسانیم اما گل بعدی را خوردیم و سپس در دقایق پایانی، آن ها کنترل بهتری روی توپ و میدان پیدا کردند. به هر حال آن مسابقه گذشت و باید به فکر بازی های بعدی بود.

در هفته پیش رو، دو مسابقه برای جبران پیش رو داریم. ابتدا در جام اتحادیه بازی داریم و سپس در مقابل لسترسیتی قرار می گیریم. فرصت خوبی است که دوباره خودمان را نشان دهیم. معتقدم که این تیم قادر به انجام کارهای بزرگی در این فصل است. امیدوارم دوشنبه هفته بعد، وقتی برای شما می نویسم، همراه همدیگر پیروزی ها را جشن بگیریم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت