سرزمین اچ دی ads
خانه / عکس / شبکه های اجتماعی ورزشکاران / طوفان علی کریمی در اینستاگرام علیه کیروش و انتقاد از تاج و تعطیلی های زیاد لیگ+عکس

طوفان علی کریمی در اینستاگرام علیه کیروش و انتقاد از تاج و تعطیلی های زیاد لیگ+عکس

سایت تیفوسی : علی کریمی با انتشار یک پست جدید و متنی طولانی نسبت به تعطیلی های پیاپی لیگ برتر و برنامه تیم ملی  انتقاد تندی کرده است که در زیر براتون قرار دادیم :

متن کامل پست علی کریمی :

روى صحبتم با اقاى تاج هست که رییس جدید فدراسیون هستن ایشون!!! اقاى تاج من فکر میکنم که لیگى پویا و منظم میتونه ضامن موفقیت و تیم ملى قوى باشد، این همه تعطیلى براى تیم ملى که اسکلت اصلیش رو بازیکنان لژیونر که فقط ٢،٣ روز قبل از بازى به تیم ملحق شن، براى چیه!؟؟ همه کشورهاى دنیا درگیر این بازیها هستن ، ایا اونها هم این چنین برنامه ریزى میکنن!؟؟ بله واسه همه ما ایرانیها صعود به جام جهانى لذت بخش است، ولى فکر میکنم با یه برنامه ریزى بهتر واصولى که در تمام دنیا مرسوم هست میتونیم به این مهم دست پیدا کنیم با این تفاوت که به باشگاههاى کشور که این همه هزینه میکنن هم لطمه نمیخوره، اقاى تاج شما اومدید که مشکلات گذشته رو برطرف کنید ولى چیزى که درست نشده هیچ اوضاع نسبت به گذشته وخیم تر شده، کاش یه مقدار جذبه داشته باشین ودر مقابل مصاحبه هاى کسى که پشتش قایم شدین واکنشى هر چند اندک نشان میدادید تا ما میفهمدیم که واقعاً اومدی که تغییرات اساسى در فدراسیون را رقم بزنید!!صعود به جام جهانى مهمه خیلى مهمه ولى من فکر نمیکنم به قیمت از بین رفتن باشگاهها و بازیکنان لیگ، اقاى تاج شما رییس فدراسیونى هستین که وظیفه اصلیش اول مدیریت لیگهاى فوتبال خصوصاً تیمهاى پایه که اینده سازان فوتبال هستن، میباشد. یه نصیحت دوستان میکنم اقاى تاج تا دیر نشده روش کارتون رو عوض کنید، چشم گوی بعضیا نباشید،بزارین وقتى از این فوتبال رفتین اسمتون به نیکى یاد شود همانند صفاییها، دادکانها، !! هنوز دیر نشده نه دیر نشده، ?????اقاى تاج شما میتونى کارى کنى که مردم بگن بهترین گزینه توى کاندیدهاى ریاست فدراسیون انتخاب شد، در ضمن امیدوارم اتفاق جدیدى در ایین نامه صورت بگیره که اگر کسى غیر از ادمهاى همیشگى فدراسیون این توان را در خود دید که بتواند در فوتبال کارى انجام دهد ، بتواند شرکت کند????

اینم عکس پست ایشون :

2016-09-20_175603.jpg

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران