پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22271 30 شهریور 1395 ساعت [ 18:13 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آنچلوتی : دوست دارم بیش از دو فصل دیگر در بایرن بمانم

سرمربی آلمانی باواریایی‌ها از علاقه‌اش برای ماندن در این تیم پس از سال ۲۰۱۹ گفت. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی از زمانی که در این تابستان جانشین پپ گواردیولا در بایرن‌مونیخ شده، با این تیم در هر 6 بازی ابتدایی‌ از رقابت‌های مختلف فصل 17-2016 به پیروزی رسیده است. سرمربی پیشین رئال‌مادرید […]

سرمربی آلمانی باواریایی‌ها از علاقه‌اش برای ماندن در این تیم پس از سال ۲۰۱۹ گفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی از زمانی که در این تابستان جانشین پپ گواردیولا در بایرن‌مونیخ شده، با این تیم در هر 6 بازی ابتدایی‌ از رقابت‌های مختلف فصل 17-2016 به پیروزی رسیده است. سرمربی پیشین رئال‌مادرید که تا سال 2019 با باواریایی‌ها قرارداد دارد، از علاقه‌اش برای تمدید قراردادش با قهرمان آلمان گفت.

آنچلوتی که در تیم‌های چلسی، پاری‌سن‌ژرمن و رئال‌مادرید تنها پس از دو فصل به همکاری‌ با این تیم‌ها پایان داده، در گفت‌و‌گو با روزنامه «TZ» آلمان گفت: می‌خواهم بیشتر از دو فصل دیگر در بایرن‌مونیخ بمانم. بایرن‌ همانند یک کمپانی است و از آن دست باشگاه‌هایی است که در آن حس خانواده بودن، به شما دست می‌دهد.

آنچلوتی که حالا در کنفرانس خبری‌های خود سعی می‌کند به زبان آلمانی صحبت کند، در ادامه عنوان کرد: باید بگویم که یادگیری زبان آلمانی خیلی پیچیده و دشوار است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت