پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22275 30 شهریور 1395 ساعت [ 18:19 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

ایسکو گزنیه جانشینی رونی در یونایتد

شیاطین سرخ به هافبک اسپانیایی سفیدپوشان مادریدی به عنوان جانشین کاپیتان خود نگاه می‌کنند. سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس ادعای روزنامه «دیلی‌میرر» انگلیس، باشگاه منچستریونایتد قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی پیش‌رو، پیشنهادی 25 میلیون یورویی برای جذب ایسکو به رئال‌مادرید بدهد. هافبک بازیساز کهکشانی‌ها که هنوز نتوانسته در تیم […]

شیاطین سرخ به هافبک اسپانیایی سفیدپوشان مادریدی به عنوان جانشین کاپیتان خود نگاه می‌کنند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، بر اساس ادعای روزنامه «دیلی‌میرر» انگلیس، باشگاه منچستریونایتد قصد دارد در پنجره نقل و انتقالات زمستانی پیش‌رو، پیشنهادی 25 میلیون یورویی برای جذب ایسکو به رئال‌مادرید بدهد. هافبک بازیساز کهکشانی‌ها که هنوز نتوانسته در تیم زین‌الدین زیدان جایگاه ثابتی به دست آورد، اگر تا پایان نیم‌فصل اول نتواند به ترکیب اصلی رئال‌مادرید راه پیدا کند، بعید نیست که پس از سه سال تیم پایتخت‌نشین اسپانیا را ترک کند.

منچستریونایتد قصد دارد ایسکو را برای جانشینی وین رونی، کاپیتان خود برای حضور در پست هافبک نفوذی به خدمت بگیرد. رونی 30 ساله پس از شکست 3 بر یک شیاطین سرخ برابر واتفورد در هفته پنجم لیگ برتر انگلیس از سوی برخی هواداران مورد انتقاد قرار گرفت و عده‌ای حتی خواهان بازنشستگی وی شدند.

ایسکوی 24 ساله که در تابستان مورد توجه تیم‌های آرسنال و تاتنهام بود، در حالی که چهارمین فصل حضورش در رئال‌مادرید را تجربه می‌کند، تاکنون در 152 بازی برای این تیم به میدان رفته و 22 گل به ثمر رسانده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت