پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22303 31 شهریور 1395 ساعت [ 0:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گل‌محمدی:حداقل مساوی حقمان بود

سرمربی ذوب‌آهن با انتقاد از داوری بازی تیمش برابر استقلال گفت: از نوع بازی بازیکنانم رضایت دارم و آنها در هر دو نیمه خوب بازی کردند و ما لایق کسب یک امتیاز بودیم. سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از شکست 2 بر یک مقابل استقلال گفت: […]

سرمربی ذوب‌آهن با انتقاد از داوری بازی تیمش برابر استقلال گفت: از نوع بازی بازیکنانم رضایت دارم و آنها در هر دو نیمه خوب بازی کردند و ما لایق کسب یک امتیاز بودیم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از شکست 2 بر یک مقابل استقلال گفت: فوتبال خوبی ارائه کردیم. استقلال از 4، 5 موقعیتی که داشت موفق شد دو گل بزند. من از نوع بازی بازیکنانم رضایت دارم و آنها در هر دو نیمه خوب بازی کردند.

وی ادامه داد: نیمه اول می‌توانستیم زودتر به گل برسیم که کمی بی‌دقت بودیم. به نظرم پنالتی استقلال مشکوک اعلام شد و این دومین هفته است که پنالتی مشکوک علیه تیم ما گرفته می‌شود. از طرف دیگر برای برخی از تیم‌ها مثل شربت پنالتی می‌گیرند. از صحنه‌هایی هم که برای ما است به راحتی عبور می‌کنند. به نظرم پنالتی سختگیرانه گرفته شد و همین پنالتی کار ما را سخت کرد و به مشکل خوردیم. تیم ما جوان است و وقتی راحت پنالتی گرفته می‌شود و گل می‌خوریم، جمع کردن این تیم سخت است.

سرمربی ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: بازیکنانم با اراده بازی کردند و هرچند در نیمه دوم گل دریافت کردیم، اما بازیکنان ما تمرکز خوبی داشتند. چند موقعیت خوب داشتیم، ضربات ایستگاهی به دست آوردیم و سوار بازی بودیم. حق‌مان باخت نبود و حداقل یک مساوی و یک امتیاز حق بازیکنانم بود. امیدوار هستم در بازی‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم.

گل‌محمدی در خصوص اینکه چرا تیم این فصل او مانند فصل گذشته زیبا بازی نمی‌کند، گفت: به نظرم تیم این فصل ذوب‌آهن هم بهتر موقعیت ایجاد و هم بهتر بازی می‌کند. این تیم بهتر از تیم فصل قبل و دو فصل قبل است. تیم ما در نقل و انتقالات تغییرات داشت، حاشیه‌هایی داشتیم و تیم جوانی داریم که باید در ادامه بهتر نتیجه بگیریم. به نظرم این تیم شرایط خوبی پیدا می‌کند.

وی در خصوص غیبت مهدی رجب‌زاده در بازی امروز و اینکه چرا تیمش این فصل جوان‌تر از فصل گذشته شده، اظهار داشت: او و رشید مظاهری مصدوم بودند. قاسم حدادی‌فر هم که پیش از فصل مصدوم شد که شوک بدی برای ما بود. بازی ما وابسته به قاسم بود که باید به نبود او عادت و جای او را پر کنیم، هرچند خیلی سخت است.

سرمربی ذوب‌آهن در خصوص ارسال از کناره‌ها در 15 دقیقه پایانی گفت: با ارسال از کناره‌ها وقتی عقب هستیم، بهتر از هر زمانی می‌توان به گل رسید. به این دلیل که تیم حریف از وسط میدان بازی را بسته و در میانه میدان تمرکز کرده که عمق بسته شده است. پس باید از کناره‌ها ارسال کنیم تا به گل برسیم.

گل‌محمدی در خصوص تعویض بنسون در شرایطی که برنامه تیمش ارسال از کناره‌ها و سر زدن بود، گفت: بنسون خسته شده بود، اما بازیکنی هم که به جای او آمد، قدرت سرزنی خوبی داشت.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت