پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 22316 31 شهریور 1395 ساعت [ 11:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

سری آ ایتالیا : میلان 2 – 0 لاتزیو ، دور برد برای میلان اغاز شده است !!!

میلان در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-0 لاتزیو را شکست بدهد. سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، شاگردان وینچنزو مونتلا که در ابتدای هفته سمپدوریا را شکست داده بودند، امشب هم موفق شدند لاتزیو را از پیش رو بردارند تا هفته خوب شان تکمیل شود. بازیکنان لاتزیو بازی را بهتر آغاز کردند و […]

میلان در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه 2-0 لاتزیو را شکست بدهد.

سایت تیفوسی به گزارش “ورزش سه”، شاگردان وینچنزو مونتلا که در ابتدای هفته سمپدوریا را شکست داده بودند، امشب هم موفق شدند لاتزیو را از پیش رو بردارند تا هفته خوب شان تکمیل شود.

بازیکنان لاتزیو بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی نمایش بهتری داشتند اما پس از آن نوبت بازیکنان میزبان بود که تا اندازه ای بازی را در دست بگیرند؛ هرچند موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد.

بازی با ضرباهنگ بالایی دنبال شد اما موقعیت خاصی روی دروازه ها نشد تا اینکه در دقیقه 34، میلانی ها تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما کوچکا نتوانست از موقعیتی که بوناونتورا برایش ایجاد کرد، استفاده کند.

اما تنها سه دقیقه بعد، میلان توانست به گل برسد. روی پاس در عمق عالی از کوچکا، کارلوس باکا با دروازه بان حریف در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با ضربه ای دقیق، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

چند دقیقه بعد بوناونتورا می توانست با شوتی از راه دور، برتری روسونری را به دو گل افزایش بدهد اما دروازه بان لاتزیو مانع باز شدن دروازه تیمش شد. در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم را هم دو تیم هجومی آغاز کردند و اولین موقعیت جدی در دقیقه 56 توسط میلان ایجاد شد اما ضربه سر نیانگ روی ارسال سوسو، نتوانست دروازه لاتزیو را باز کند.

بازیکنان لاتزیو خیلی سریع به این موقعیت واکنش نشان دادند و چند بار دروازه حریف را به خطر انداختند اما در نهایت این میلانی ها بودند که در دقیقه 74 به گل دوم رسیدند.

خطای هند رادو روی ارسال نیانگ، یک ضربه پنالتی نصیب میزبان کرد و خود نیانگ با فریب دروازه بان حریف، حساب کار را 2-0 کرد. در دقایق پایانی بازیکنان لاتزیو تلاش زیادی برای جبران گل های خورده انجام دادند اما تلاش آنها بی نتیجه بود و میلان با همان دو گل به پیروزی رسید.

 

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت